Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyek erőt magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek erőt magamon, hogy kedvem legyen a szexhez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10:

"Mi történt? Ok nélkül semmi nincs!"


Elárulom a titkot. Ilyenkor az történik, hogy a pasi szenved, érzelmi zsarol, panaszkodik, hogy neki "kell" a szex, különben ez meg az van, és a nő inkább hagyja magát, csak hogy a párjának jó legyen. Hagyja magát úgy, hogy közben neki semmi kedve hozzá az égvilágon.

Van olyan pasi, aki tesz érte, hogy meghozza a párja kedvét. De sajnos ők vannak kevesebben. A legtöbbnek elég, ha megkapja amit akar, és egy eljátszott orgazmus a nő részéről elég neki a boldogsághoz.

A nő meg, hogy szabaduljon, persze eljátssza. Közben ami vele történik nem erőszak ugyan, mégsem sokban különbözik tőle. Mert egy férfi esetén ha nincs nemi vágy, aktus nem is jöhet létre. De a nők sajnos nem így vannak megalkotva...

Egy idő után a teste már a gondolatára is begörcsöl, hogy jön az este, jön a "kötelező" menet. És egyre rosszabb lesz. Végül már akkor sem tudja felizgatni a párja, ha amúgy mindent megtesz ennek érdekében. És nem, a folyamat nem visszafordítható, legalábbis az adott férfivel - szerintem - semmiképpen.


Tudom, mert átéltem.

Most más valakivel vagyok, és érdekes módon én, akinek másfél évig nem is hiányzott, hogy hozzáérjenek, napi többször is szeretkezem, ha mód van rá. Igaz, most soha nem is erőltetnek semmit, nem érzelmi zsarolnak, egyenrangú partner vagyok.

2019. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor az történik, hogy a pasi szenved, érzelmi zsarol, panaszkodik, hogy neki "kell" a szex, különben ez meg az van..."

Igen, de EZT miért tette? Mert nem kapta meg, vagy nem úgy, és annyiszor, mint régen! Talán, mert az idő múlásával, és 1-2 gyerek után kezdett egyre kevesebb kedve lenni az asszonykának, és a férjben az elutasítás folyamatos frusztrációt okoz, és egyre kevésbé lesz kedves, udvarlós. Beindul az ördögi kör... De lehet nálatok nem így volt. Minden történet más, és más...

2019. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12:


Mivel magam is rendelkezem két gyerekkel, ezért ezt könnyedén meg tudom magyarázni neked.

Amikor a nő túlélésre játszik, mert se enni, se aludni nincs ideje, ereje, ráadásul fizikailag is megváltozik a teste, mert anya-üzemmódra áll, és semmilyen szempontból nem érzi magát nőnek, akkor kellene a leginkább támogatást kapnia a párjától minden szempontból. Törődést, némi tehermentesítést, énidőt, amikor a férj átveszi egy picit a gyerekeket. Ennél jobb petting egy kisgyerekes anyukának nem létezik.

Ehelyett a férj nem érti, mi változott a nőben, és nem is értheti, mert az ő életében valóban nem történik olyan nagy változás, mint a nőében. Sok pasinak meg ilyenkor egyszerűbb másik nőt levadászni, mint energiát fektetni a saját párjába, aki esetleg tényleg nem is olyan kívánatos, mint a megismerkedésükkor volt.


Amikor elutasítanak, akkor az okokat kellene megkeresni. Nem egyből a pasiegót nyalogatni, hanem udvarolni, törődni a másikkal, tehermentesíteni őt, átmenetileg nem restellni ugyanannyi energiát fektetni egy-egy együttlétbe, mint a kapcsolat legelején (ha kell, randizni, masszírozni, bókolni, stb.) és SEMMIKÉPPEN nem kizsarolni a szexet, mert azzal hosszú távon a kapcsolatotok sírját ásod meg.


Ha egy vadidegen nő mindezt megérdemli (és sok pasinál ilyenkor sajnos megérdemli), akkor a saját párod, a gyerekeid anyja is megérdemli. Egy nő akkor szép, ha szeretik, akkor ragyog, akkor törődik magával, akkor nő igazán. Rajtatok múlik.

2019. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű az ok. Anyuka lettem.

Neki alanyi jogon járt, hogy munka után lazul haverokkal, otthon...

Nekem pedig, hogy igényem van kiszakadni a négy fal közül, nő ember is lehessek nem számított. Csak a szex végett kereste a társaságon, utána aludt... Annyi kérdésem volt, hogy menjünk el ketten sütizni, jajjjmár volt a válasz. Amikor sminkeltem, csinosan készültünk elmenni, nem neki csinálom, randim lesz stb...

Amikor már dolgozni kezdtem újra, akkor is az én igényeim maradtak hátra, hogy én kések, marad e kaja amit csomagolhatok....

2019. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12-es. Akkor úgy látszik én a fehér holló vagyok, mert amiket felhoztál a férjed ellen, azok rám abszolút nem igazak! Türelmes voltam öt évig, mindent megpróbáltunk, amit lehet. Nem vagyok tökéletes, eléggé temperamentumos vagyok (ami az ágyban és az udvarlásban kifejezetten előny szokott lenni -panasz nem volt rám e-téren soha, sehol), követtem el hibákat, de semmi olyat amiért azt érdemelném, hogy hozzá sem nyúlhatok! Most akkor mondjak le a szexről örökre, vagy váljak el, hagyjam ott a családom, kér kicsi gyereket, akiket szeretek? Mennyi, de mennyi férfi jár ebben a cipőben. Nem mondják el nekünk sehol, ha egy nő anya lesz, megszűnik szerető lenni. Aztán mire kicsit magára talál, addigra annyira elromlik a házasság, hogy más férfivel fog újra szexelni. Az esetek nagyrészében ez történik. Persze a nők másként látják! Nem szexelek, mert a férjem ilyen, meg olyan...
2019. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15:


Gondolom megpróbáltátok megbeszélni a feleségeddel, hogy mi lehet nála a probléma, mi hiányzik. Amiket felsoroltam, az mind létezik, de ezer más dolog is állhat a háttérben.

Ha megtettél mindent, azok közül is, amiket én felsoroltam, ha nem a házimunka-gyereknevelés-nincs időm magamra kombó a fő ludas, akkor nem tudom, hol a hiba. Akkor ezt a párodnak kell tudni.


A temperamentumosság, amit magadra használsz jelzőként remélem nem az erőszakosság egy szebben kifejezett formája. (Biztosan nem.)

2019. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És nem, nem szűnik meg a nő anyaként nőnek lenni, éppen csak az esetek zömében nem marad rá energiája, sem késztetése. Éppen ezt mondom, hogy ne szex HELYETT foglalkozzatok többet a saját gyerekeitekkel ti is, férfiak, hanem azért, hogy a nőnek is legyen ideje , energiája nőnek maradni, szépíteni magát, csajos estét tartani, stb. Így értem a petting fogalmát. Ha nőnek érzi magát egy nő, több lesz a kedve a párjához is.
2019. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Undoroddal először agyturkászhoz menj.
2019. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A megszakított közösülés nálunk nem vált be mert én se tudtaam elmenni, mire sikerült volna már vége is lett. 1. Más módját kellene választani a fogamzásgátlásnak. 2. Lehet, hogy több időre lenne szükséged, hogy törődj a nőiességeddel is (ebben a férjed segíthetne, hogy tehermentesít egy kis időre akár naponta). 3. Lehet, hogy neked kevés a bemelegítés. 4. Csak végső esetben gondolnék hormonzavarra, bár azt sem lehet kizárni csak akkor ha vizsgálják
2019. jan. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha Te nem akarod de ö erölteti,az akkor is eröszak,csak még nem jöttél rá..a lelkedet is tönkreteszed,majd egy idö után a tested jelez..baj van.A férjedet azért nem kivánod mert sokszor megbántott vagy megalázott.Itt már nincs szerelem csak muszáj..
2019. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!