Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyek erőt magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek erőt magamon, hogy kedvem legyen a szexhez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Bele kell kezdeni, és menet közben kedvet kapsz, aztán jó lesz.


N

2019. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Menj el orvoshoz, nézesd meg a hormonjaidat.
2019. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy olyan férfit, akit valóban vonzónak találsz - mellette nem kell erőt venned magadon, menni fog magától is. Aki nem vonz, azzal meg minek erőltetni?
2019. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

16 éve ismerjük egymást, és 6 éve élünk házasságban. Két pici gyerekünk van. A férjemnek nyilván vannak igényei.Sajnos valamiért nem tudom magam rávenni. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincs. Nekem elég de ő férfiból van. Sokszor volt az elmúlt időben olyan, hogy úgy voltunk együtt, hogy az esetek többségében neki jó volt nekem viszont nem, de beadtam a derekam, csak, hogy neki jó legyen. De mostanra ez odajutott, hogy nem kívánom, vagy nagyon nehezen tudom rávenni magam.

Megszakítással védekezünk. Nem szedek gyógyszert, nem szeretnék. A férjem a gumit nem szereti. Sokszor a hátsó megoldás adódik számára tökéletesnek, nekem viszont ez nem a kedvencem. Mondtam is neki, hogy ez így nem a legtutibb.

Nőből vagyok, a spontán helyzetet jobban szeretem, mint a "vigyükelagyerekeketanagyszülőkhöz" addig is helyzeteket. Viszont másképp nem nagyon tudunk együttlenni. Gyerekek mellett szinte lehetetlen. Szeretem a férjem, ő is engem de nem tudom hogyan lehetne jobb a helyzet... Valaki hasonló cipőben?

2019. jan. 3. 20:15
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.

Ebben az esetben nyisd ki a szád, és mondd meg, hogy akkor lesz szex, ha te is élvezed. Egyébként verje ki magának.

Innentől addig be se tehetné, amíg nem nyalt szárazra.

Fogamzásgátlásra meg találjátok ki valamit, mert nem csak gumi és tabletta létezik, és ebbe a házasságba nem biztos, hogy kéne még egy gyerek...

2019. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát én gyerek mellett is őrült jókat szexeltem, ez egy ócska kifogás.
2019. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Tönkre fogja benned vágni a vágyat ez a kötelező együttlét dolog. Sok nő nincs vele tisztában, hogy joga van csak és kizárólag akkor szexelni, amikor neki is kedve van hozzá, és nem, senki nem a férje tulajdona, se nem a guminője.

Tudom, sokan félnek attól, hogy a férj majd elmegy máshoz, ha otthon nem kap eleget. De egy idő után a nő is kiábrándul így, mert jóleső érzések helyett már csak a kötelesség görcse fogja eltölteni a férje közeledésére.


A kérdésre válaszolva, nem neked kellene erőt venned magadon, kérdező, hanem a ferjednek kellene meghozni a kedvedet a felnőttjátékokhoz. Az meg, hogy a masik bejáratot erőlteti, miközben neked annyira be se jön, és mindezt a fogamzasgátlással magyarázza... ez nálam speciel önmagában válóok lenne.

2019. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, hasonló cipőben vagyunk mi is, a feleségemnek nem nagyon van már kedve a szexhez, és a lehetőség is kevés. Viszont ha együtt is vagytok, védekezzetek rendesen, tabletta, spirál, vagy gumi, mert két gyerek után hamar becsuszik a harmadik, és az hogy már nemigen kívánod a párod, komoly párkapcsolati problémát jelez. Hormonok? Szoptatsz még? Szoktál gondolni a szexre, csak úgy spontán? Szereted még a férjed?
2019. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

A hogyan vegyek magamon erőt, legyen jó neki...


Már nem lesz új kapcsolatom, mert szó szerint hányok a felnőtt játékok gondolatától is, így meg egy egészséges férfi sem lenne velem. Egyáltalán nem igénylem már semmilyen formában sem. Először minden jól működött két gyerek mellett is. Aztán jött, hogy egyre kevésbé élveztem, a vége az volt, hogy egyáltalán nem volt sehogy se jó, és nem adott semmi pluszt, csak terhet.

Számomra a szexualitás, a kapcsolaton belüli csábítás egy elem volt. Fáradt voltam, egy jó hancur feltöltött, rossz kedvem volt valamiért, ugyan egy orgazmus és már minden rendben volt... Mára ezeket el sem tudom képzelni, hogy lehet ilyen egy kaocsolat. Hiába próbáltam erről beszélni, a végére oda jutottunk, hogy neki jár igénye van a napi kettőre is. Kiégtem.

2019. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Először minden jól működött két gyerek mellett is. Aztán jött, hogy egyre kevésbé élveztem..." De miért? Mi történt? Ok nélkül semmi nincs!
2019. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!