Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nem a nők igényeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem a nők igényeit kellene csökkenteni ahhoz, hogy több gyerek legyen?

Figyelt kérdés
Számtalan férfival szóba sem állnak. Mindig többet és többet akarnak, mindig valami extrát!
2018. nov. 30. 12:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
26%

15-ösnek nagyon igaza van.

Egy igazi igényes nő nem fog egy csicska bétának szülni mert nem és kész,nagyon jól is teszi,válogatni kell.

túl sokan vagyunk bétáknak soha ne legyen gyereke hanem vagy alakuljanak át vagy jobb ha elpusztulnak.

Alfának van olyan genetikai készlete meg mindsetje ami vonzó és életképes lesz a gyerek.

2018. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán látom az összefüggést. Én pl. teljes mértékben megtaláltam a nekem való párt, nem kellett csökkentenem az "igényeimet".

Szülni meg nem szeretnék. Nem azért, mert nem vagyok biztos a párkapcsolatomban, hanem mert nem szeretnénk gyereket.

2018. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 18-as, nem értem miért vagy ilyen frusztrált. :)


Nem kell, hogy minden meglegyen a gyerekvállaláshoz rögtön, főleg, ha valaki fiatalon akar több gyereket. Ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy te, én és még két kistesóm sem született volna meg. Akkor még nem volt a szüleimnek semmije, később lett. És nagyon is boldog gyerekkorom volt, hiába nem kaptam gyerekkén új ruhát. A gyerekeket az ilyesmi nem érdekli. Ahogy a drága nyaralás se. Ez csak a szülők kívánsága, a gyerek egy szál bugyiban a legközelebbi patak mellett is baromi boldog.


Mi értelmiségi pár vagyunk, pályakezdőként, albérletbe vállaltuk be a gyerekeinket, egymás ruháit örökölték kiskorukban, nyaralni a szomszéd tóhoz jártunk és gyönyörű gyerekkoruk van/volt. Ahogy nőnek, úgy van több pénz, mert előteremtjük, saját ház, több pént stb De nem az anyagiakról szól az életük, élményeket pedig úgy is lehet gyűjteni, hogy nem utazunk több ezer kilómétert. Ha vártunk volna, hogy meglegyen minden feltétel a gyerekvállaláshoz, akkor 30 felett született volna az első, és nem is biztos, hogy lehetett volna 5 gyerekünk, mint most. És nem mellesleg, mindketten fiatal szülők szerettünk volna lenni.


Szóval, kevered az eszetlen gyerekvállalást és a cigányokt a normális szülőkkel, akik szimplán el akarnak indulni az életben.

2018. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

"otthagyott az alfátok egy fiatalabb nőért,nektek meg újabb eltartót keresni,pláne ha kölyök is van."


mivel az alfám előtt is dolgoztam, utána is dolgoznék, minek lenne szükségem eltartóra?

2018. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%
Az alfa attól alfa, hogy nem hagyja ott a családját. A féreg béták hagynak ott. Egy alfa vállalja a tettei következményeit. A béta meg gyakorizik.
2018. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Én meg nem kutyákkal és görög betűkkel kezdek,hanem emberekkel
2018. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne több gyerek? A Föld így is túlnépesedik. Inkább meg kéne tiltani a gyerekvállalást azoknak, akik alkalmatlanok rá.
2018. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne, aztán eljátsszuk viccből a szolgálólány meséjét. Ez nem nemtől függ... A társadalom alakul át egyre szebbé, szerintem. De most gondolj bele, hogy te válogathatsz, más meg nem, mert nem azonos a nemetek. Aztán gondolj bele, hogy te se válogathatsz! Egyből más a szitu, ugye?
2018. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a férfiak igényeit kellene csökkenteni.Kitartottam a volt féejem mellett mikor munkanélküli volt, a főállásom mellett plussz munkát vállaltam.Aztán nem tetszett neki, hogy egy kisgyerek nyűgös.Segítettem neki állást szerezni, s mikor lett pénze, úgy gondolta, neki több nő jár.Ha újra kezdhetném,csak pénzes pasival kezdenék, úgysem értékelik a férfiak a rendes nőket.Ezek után semmilyen nem kell, nem tudok bízni.
2018. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az alap probléma az, hogy a kormány nem érti meg, nem a mennyiségre kéne menni, hanem a minőségre. Nem kell ész nélkül szaporodni egy túlnépesedett bolygón.

Továbbá Bizonyos igények meg valahol érthetőek, ha már a gyerekvállalást hoztad fel. Szerinted hogy érezné magát és a gyereket biztonságban egy nő olyan pali mellett aki 90-100 ezret keres, ha neki otthon kell maradni a gyerekkel szülés után? Ajánlatos legalább 1 évig minimum. Mert amúgy mi a bánatnak gyerek olyanoknak akik azonnal lepasszolják és megy vissza dolgozni a nő? Mégis miből élnének, ha a pasi képtelen olyan munkát keresni ami az éhenhaláshoz sok, de a normális élethez kevés? Gondolkozz!

2018. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!