Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nős,40 feletti férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős,40 feletti férfiak is megnézik a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés
Egy fiatal, csinos lány láttán beindul a fantáziájuk vagy csak szimplán megjegyzik magukban, hogy milyen vonzó?
2018. nov. 25. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

43 vagyok és nős. Rám eszméletlen hatással vannak a csinos nők, egyszerűen megőrülök értük. A vicc az az, hogy a külsőm alapján olyan 30-32 évesnek néznek, így még beszélgetni is tudok a legtöbbjükkel. Egy hosszabb utazásnál szinte késztetést érzek hogy ismerkedjek.


Ennek az az előzménye, hogy a feleségem asszexuális, így már az évet sem tudom mikor szexeltem utoljára. Ja, nem mentem félre ennek ellenére sem...eddig.

2018. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagy ebben az asszexualitásban? Más okokat kizártál? Hogy valami miatt nem élvezi az együttléteket és ezétt hàrít? Vagy akár magával elégedetlen? Vagy a ti kapcsolatotokban van valamilyen eltávolodás és ez kivetül a szexualitásra? Olyan sokminden lehet itt. Talán érdemes lenne utánajárni.
2018. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es. Az átlagos nőknél lehet hogy így van. Ő saját bevallása szerint nem sok nőkre jellemző tulajdonságot hordoz. Világ életében kerülte a szexet, sosem élvezte.

Én sem tudtam hogy létezik ilyen, azt hittem kedvességgel, figyelemmel, törődéssel ezen lehet változtatni, de belátom ez lehetetlen. Megszívtam. Pedig bomba nő, senki se hinné hogy ilyen. Pedig de.

2018. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de akkor minek vetted el? ez már csak az esküvő után derült ki?
2018. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!