Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belefér a játszmázás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a játszmázás?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 20 éve együtt vagyunk. Én ugyan úgy imádom mint amikor összejöttünk. Részéről úgy érzem hogy megszokottá, lapossá vált a kapcsolat. A mai napig a tenyeremen hordom, a csillagokat lehoznám neki ha ezt kérné. Én úgy érzem hogy talán túlságosan hozzászokott ehhez. Hogy pezsdítsek a dolgokon nekiálltam játszmázni: egyik nap imádom, másnap megsértődöm és visszaveszek. Amikor visszaveszek, akkor azt látom hogy Ő kezd el teperni. Kedveskedik, a kedvemben jár stb.

Normális ez, vagy gyerekesek vagyunk? Az tapasztalataimat úgy tudnám összegezni, hogy minél jobban kimutatom a szerelmem, annál jobban leszar. Ellenben ha én leszek közönyös, távolságtartó, akkor Ő annál jobban nyomul.

Ez normális vagy még nem nőttünk fel?

38F/35N


2018. nov. 21. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@10: Ha feszkót akarsz, akkor szex közben, orgazmus alatt szólítsd a feleséged valami idegen nő nevén, majd ha rákérdez, mondd azt, hogy "ne haragudj édesem, de mindig összetévesztelek benneteket". Garantált a feszkó!


Idióta.

2018. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én annyira nem harapom le a fejed, mert szerintem ez eléggé emberfüggő, meg 20 év azért nem annyira kevés... Mögöttünk még csak majdnem a fele van. Én megőrülnék így, ahogy ti játszmáztok, de én olyan fajta ember vagyok, és a férjem is, akinek hatalmas szüksége van a biztonságra és a stabilitásra. Ha kicsit is kizökkent valami ebből a komfortérzetből, én nagyon szarul érzem magam, kínlódok, bizonytalanná válok, nem tudok koncentrálni semmire, elkezdem rágni magam. Szóval ha nekem a férjem elkezdene úgy csinálni, mintha nem szeretne már, annak szerintem nagyon szar vége lenne. Ilyen viselkedésnél minimum szeretőt feltételeznék, meginogna a bizalmam, és erősen kérdéses, hogy vissza tudná-e hozni. Én inkább a beszéljük meg és javítsuk ki együtt híve vagyok.

De ismerek olyan embereket, akik hasonlóak lehetnek, mint te/ti. Halálra unják magukat, ha béke van, és rendesen lételemük, hogy időnként feszkózzanak, drámázzanak kicsit, ha nem is szó szerint, de legalább úgy érzésre meglegyen, hogy nem tuti minden. Ha sikerül, akkor szerelmesek, elvannak, rá se néznek másra, ha meg éppen valami nyugodtabb szakaszban vannak, akkor arról beszélnek, hogy lapos és uncsi a kapcsolatuk. Szóval igazából ha úgy látjátok, hogy nektek ez így működik, végülis nem baj. Csak azért arra figyelj, hogy a feleséged is úgy érezze, hogy ez így oké, mert ha véletlenül mégis úgy gondolkodik, mint én, akkor épp most ágyazol meg a válásnak.

30N

2018. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, hanem óvoda.
2018. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyilvàn a ti dolgotok, de én ezt nem bírnàm idegekkel. Nyugodt, békés, szerelemmel teli boldog hàzassàgra vàgyom, abban is élünk. Nem az a fajta vagyok akinek ez unalmas, pont ellenkezőleg. Ha feszkót akarok, megnézek egy szappanoperàt, nem a kedvesem érzéseivel jàtszadozom. Mint fentebb írtam, szàmomra óvoda amit csinàltok, eszméletlen gyerekes, és messze nem 2 felnőtt ember kapcsolatàra jellemző.
2018. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!