Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez játszmázás lenne az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez játszmázás lenne az ő részéről?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy fiúval Facebookon. Sokszor úgy érzem mintha sajnáltatná magát, azt írja hogy sokszor szerencsétlen az élete. Viszont közben sokat bókol nekem. De van úgy hogy eltűnik és rám sem ír. De ha nem én nem írok neki, akkor azt írja hogy szomorú, és ne haragudjak. Azt írja hogy mások is írnak rá, de csak én érdeklem. Viszont amikor megírtam neki, hogy irántam is érdeklődnek, és lehet hogy jobbat is találnék, akkor megsértődött.
2018. ápr. 2. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

“Lehet hogy jobbat is találnék”


Minden ember álma ilyet hallani. Tuti nem írnék neked többet.

2018. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő írta azt hogy mások is írnak rá, és megnéz más nőket.
2018. ápr. 2. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem irnék ilyet neki max nem keresném nem irnék neki .Valoszinűleg ismerkedik több nővel igy jön az hogy te nem keltetted fel eléggé az érdeklődését .
2018. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindketten játszmáztok, összeilletek!
2018. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc?

Baxd ki.

2018. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igy is van akkor miért mondanà el vagy kötné az orrodra hogy más nőket is megnéz vagy esetleg ismerkedik !?Ezt nem szokták elmondani .Ameik ilyet csinál az sznyiba teszi .Meg bókol neked sztem tuti hogy bejössz neki .
2018. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am hànyévesek vagytok?
2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!