Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belefér a játszmázás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a játszmázás?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 20 éve együtt vagyunk. Én ugyan úgy imádom mint amikor összejöttünk. Részéről úgy érzem hogy megszokottá, lapossá vált a kapcsolat. A mai napig a tenyeremen hordom, a csillagokat lehoznám neki ha ezt kérné. Én úgy érzem hogy talán túlságosan hozzászokott ehhez. Hogy pezsdítsek a dolgokon nekiálltam játszmázni: egyik nap imádom, másnap megsértődöm és visszaveszek. Amikor visszaveszek, akkor azt látom hogy Ő kezd el teperni. Kedveskedik, a kedvemben jár stb.

Normális ez, vagy gyerekesek vagyunk? Az tapasztalataimat úgy tudnám összegezni, hogy minél jobban kimutatom a szerelmem, annál jobban leszar. Ellenben ha én leszek közönyös, távolságtartó, akkor Ő annál jobban nyomul.

Ez normális vagy még nem nőttünk fel?

38F/35N


2018. nov. 21. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ideális esetben a felnőtt emberek leülnek és megbeszélik a problémáikat, pláne ha az a kapcsolatukat érinti, de ha nektek ez így jó, akkor éljetek így.
2018. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Van egy csomó félénk szűz itt. Ha ezt elolvassák, az életkedvük is elmegy.
2018. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Jó vicc.Nőként írni hogy a tenyeremen hordom ? Olyan pali még nem született meg akire ilyet írtam volna,vagy megcsinálnám,meg nem is fog.Ha meg pali vagy,akkor meg papucs,csak ezt valahol próbálod kompenzálni a gyerekes játszmákkal.Amúgy ez óvodában elmegy.
2018. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

ez de szánalmas.

ideig-óráig talán van foganatja, de hogy ti nem együtt fogtok megvénülni, az szinte tuti.

2018. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg époen ez tartja össze jól a kapcsolatotokat. De persze én nem vagyok 100-as rám ne halgass.
2018. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ötös, igazad van. De en kerdeznem a kerdezotol, hogy ez tart ossze, de megeri?
2018. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

A játszmázás gyerekes.

Szerintem a párod az egyensúlyra törekszik. Ha túltolod hárít, ha te vagy rideg ő próbál tenni ellene.

2018. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokkal több párkapcsolatban van jelen csak sokaknak fel se tűnik hogy ez jatszma.


Amúgy én is nőkent tenyeremen hordozom a párom igaz ő is engem :-)

Ettől még nem papucs...

2018. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eben a korban röhej!
2018. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férj, de ezek szerint papucs...Az egyensúly unalmas mint a langyos fos. Aki egyensúlyra törekszik az a megszokást a beletörődést választja. Tapasztalatim szerint nem árt ha van néha valami feszkó mert az ember beleun a minden tökéletes létbe
2018. nov. 22. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!