Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mit vesz a férjének házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vesz a férjének házassági évfordulókra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem veszünk. Mindig egy közös programmal ünnepeljük meg. Vacsora, mozi, borozgatás tábortűznél, cukrászdába megyünk, stb. Nem akkora teher egymással élni, hogy nagyobb jutalomra is igényt tartsunk, amiért újabb évet kibírtunk.
2018. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is így terveztem, csak mindenhol hallom, hogy jajj házassági évfordulóra megy ajándékot venni, és azt hittem csak én vagyok ezzel egyedül, hogy a programot többe nézem :D
2018. nov. 20. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Közös program volt régebben, de már az sem, egy finom vacsora, csendes pihentető este többet ér.

Olyan ez is szerintem mint a nőnap meg a többi ünnep, hogy akkor ér valamit ha egész évben megbecsüljük akink/amink van.

2018. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Közös program van.
2018. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is közös program van ilyenkor, hogy mi, az attól függ, mihez van kedvünk. Szóval nincs kötelező elegáns étteremben, kiöltözve feszengés meg ilyenek, ha olyan a kedvünk, akkor csak annyi a program, hogy rendelünk egy pizzát, szexelünk, megnézünk egy jó filmet, beszélgetünk, együtt fürdünk (volt ilyen évfordulónk). Most még nem tudjuk, 3 hét múlva esedékes az 5. házassági évforduló, lehet mozi+vacsi lesz.
2018. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit! Àllandó közös programunk van erre a napra. Szabit veszünk ki és elmegyünk kettesben ebédelni abba az étterembe ahol az esküvőnk utàni ebéd is volt.:) Jövő hónapban lesz egyébként:).

Még 3 év és lesz torta is a 10. évben:)

2018. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, nem ér az egész annyit.
2018. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!