Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit adnátok házassági évfordul...

Mit adnátok házassági évfordulókra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy idén lesznek édesanyámék 30 éves ,kereszt szüleim 40 éves és nagymamámék 60 éves házasok ráadásul mindenki augusztusban házasodott és nekem is idén aug-ban lesz az esküvőm....


Mivel lephetném meg őket? Nem nagy ajándékra gondoltam, hisz a lagzi sem lesz olcsó...


2013. márc. 19. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz bármit tanácsolni, mert családonként eltér a kánon, hogy a felmenők évfordulóira adnak-e a ygerekek, vagy sem. Nálunk ez a pár ünnepe, és csak ők adnak/adtak egymásnak valamit. Szóval a válasz attól függ, mi a szokás nálatok...
2013. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szolid, de mégis jelzésértékű, hogy gondoltál rájuk:


ha lesz vőfély, köszöntheti őket egy verssel, ha nem, esetleg a zenész bemondhatja, hogy "az ifjú pár mellett jussanak eszünkbe, akik példát mutathatnak nekik: X és Y 30, Z és C 40 valamint H és D 60. házassági évfordulóját ünnepli augusztus havában, szóljon hát a következő szám az ő tiszteletükre" és egy valami lassú szám. Vagy ha poénos a társaság, akkor a Nemcsak a 20 éveseké a világ :)

2013. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kettessel. Bőven elég.


Mi voltunk egy esküvőben, ott is voltak szülinapok, meg fene tudja.


Gondolj arra, hogy a vendégek titeket ünnepelnek, azért mennek oda, rólatok szól és pl. a másik család, barátok stb. azt se tudják kikről van szó és marha unalmas végig hallgatni a köszngetéseket, meg ajándékozás stb.


Ha akarják ünnepelni a házassági évfordulójukat, akkor tartsák meg..

2013. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-essel és 3-assal ellentétben én úgy értelmezem, hogy nem feltétlenül az esküvőn lenne az ajándékozás, de végül is mindegy.

Mi a nagyszülőknek csináltunk egy szép családfát egy ingyenes családfakészítő programmal, ők voltak fent, és leágazott belőlük az egész család, a legkisebbekkel (dédunokák) bezárólag. Üveglap keretet kapott, szép lett, majdnem olyan, mint egy festmény. Szerintem minél idősebb valaki, annál inkább értékeli az ilyen családi dolgokat. Vagy fotókönyvből is szépeket lehet összerakni. 5e forint alatt már nagyon szép ajándékot lehet így csinálni. Nektek meg sok boldogságot. :)

2013. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, utolsóhoz hozzászólva: az ötlet nekem is tetszik, kellett is ilyet csinálnunk egyetemen egy órára, GENOGRAM néven találsz hozzá programot a google-ban
2013. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azt add ajándékba, hogy ne kelljen nekik nászajándékot venniük :))

Mi az évforulónkat magunk szeretjük barátommal, nem várnám a gyerekeimtől (nincs is :D), hogy adjanak vmit, mert úgymond semmi közük hozzá, én sem adnék nekik évfordulójukon semmit.

Vagy csinálj jó nagy lakomát, megemlékezést, de a lagzidon biztos jól érzik majd magukat.

SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!

2013. ápr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!