Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy nőnek nézzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nőnek nézzen és ne csak olyan legyek, mint a legjobb barát?

Figyelt kérdés
Mióta összeházasodtunk, egyáltalán nem érzem magam nőnek, vagyis született gyermekünk, nyilván ez is változtat sok mindent, de nem érzem azt, hogy nőnek nézne. Ez miattam van? :(
2018. nov. 15. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy teljesen érthetetlen általánosítás.

Le kell vele ülni, és megbeszélni, hogy ez a bajom vagy az.

Ezt keveslem vagy azt keveslem, ami eddig megvolt...

2018. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3 olyan házasságról tudok, ahol így kezdődtek a problémák végül a nő rátalált valakire aki nőként kezeli odafigyel rá, törődik vele, és így lőn a szex és végül is megcsalás...


Talán még mielőtt idáig jutna a kapcsolatotok, ezt mindet szépen amit nekünk is írtál el kéne mondani a drága jó férjednek is.


Aztán meglátni, hogy lesz e bármi változás, vagy semmi nem lesz és esetleg még rosszabbra fordul.

Egy jó kapcsolatban mindent meg tudnak beszélni a felek....habár ez egyre kevesebb helyen van így.

2018. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elmondtam neki szépen ,de végülis időnk nincs egymásra lehet emiatt van ez :(
2018. nov. 15. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogd meg a férjed, ültesd le magad elé, és mondd meg neki nyíltan, hogy " Gyula, úgy érzem, nem tekintesz már rám nőként. - Gyula:szívem dehogy, miből gondolod ezt? - te: keveslem a bókokat, közös programot, szexet, *bármi egyéb indoklás szabadon beilleszthető*, és jól esne ha gyereket lepasszolva nagyihoz pár napra, tennék ez ellen együtt közösen - Gyula :rendben szívem, legyen úgy "


Tessék.

2018. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És miért nincs időtök egymásra?


Hány éves a gyermek? Egymásra mindig jut idő ha valóban akarják, ha nem lenne idejük egymásra a társaknak úgy is , hogy gyerek van, akkor a legtöbb kapcsolat széthullana.


Mi a probléma? A gyerek? Vagy túlzottan nagy a testi elváltozásod? Nincs elég pénz?

2018. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem egyik sem probléma ,csak még pár hónapos a pici , és ő nyilván az első , rengeteg figyelmet igényel, és este kb 1 közös óra marad ,ami nem sok mindenre elég
2018. nov. 15. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért marad este 1 óra? Nekünk 14 hónap van a gyerekek között, képzelheted az elejét... de akkor is fent maadtunk tovább, ha úgy éreztük, szükség van rá, hiszen ha köztünk feszkó van, az a lányoknak sem jó. Inkább legyünk zombik pár napig, mint hogy tönkremenjen a házasságunk.
2018. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de Megmondom őszintén, hogy én pl. Kidőlök, akarhogy erolkodok nem birom a szemem nyitva tartani... Lehet en vagyok a tusko, de dehogy nem megy
2018. nov. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!