Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valaki aki elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki aki elment randira az exe legjobb baratjaval? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Pletyka a környéken, hogy végigmész az egész társaságon.
2018. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Délelőtt már lett kiírva egy hasonló kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Jelen!

Exemmel pár hónapot voltam együtt, és a barátjával ez idő alatt próbáltuk megmenteni önmagától.

Pl hiába keresett baromi jól, lakott szuper albiban, havi 1-1,5 hetet éhezett.

Két hónapig sikerült is segítenünk (én menüt terveztem barát segített a bevásárlásban) tök jól ment, ex is átlátta. Aztán ahogy levettük róla a kezünket, egy hét alatt a megtakarítását is felélte. Aztán kezdődött a nyígás. Én hülye, viiem neki kaját, amit pár nappal később a kukában láttam viszont(éthordóstul) mert fizuelőleget vett föl. Számonkértem, neki állt feljebb. Ekkor szakítottam.

Utána ezt közöltem a barátjával is, hogy vége a papásmamásnak, nekem van két gyerekem akiknek megfelelő pénzügyi nevelést kell adjak, nem fogadok örökbe egy harmadikat.

Órákig dumálgattunk, a végén már röhögve, hogy igazából milyen jól működő szülőpár voltunk. :D

Utána hónapokig csak dumáltunk (külföldön volt) végül lebeszéltünk egy kertrendezést nála. Megcsináltuk, főztünk egyet, aztán végül közös reggeli is lett.

Akkor még nem akartuk ezt komolyabbra, úgy volt, hogy elköltözik Ausztriába.

Egy évre rá hozzám költözött, és azóta megy a papásmamás újra.

2018. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy aktuális téma ez, mondjul nem legjobb barátok, de egy jó 10 éve ismerik egymást egyetemről, hébe-hóba ittak együtt, meg néha az egyik a másiknak segített apróságokban, de ez a 10 év alatt mindkettejük állítása szerint 3-4 ilywn volt. Szóval inkább laza haverság.


A jelenlegi párom az exemtől függetlenül ismert engem is régebbről, vagy 15 éve, de évekig nulla kontakt volt. 2 éve látott először újra, akkor az exem oldalán. Àllítása szerint akkor is tetszettem neki, de tiszteletben tartotta, hogy mással vagyok.

Ez alatt a 2 év alatt volt, hogy 2-3x összefutottunk koncerteken, mindig csak felületes csevegés volt.

Aztán idén nyáron látott először egyedül egy fesztiválon. Nem értette, mondtam, hogy hosszú sztori, majd elmesélem.

Összeültünk egy ital felett, elmeséltem, hogy az exem megcsalt, majd visszakönyörögte magát, majd rá fél évre megint ott hagyott a volt barátnőjéért.


Tisztában volt vele, mit kockáztat, de állítása szerint nem is volt mély barátság, így nem volt részéről kérdés, hogy lépni akar felém.


30N

2018. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!