Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki börtönnek éli meg a kapcsolatát, mint akire bilincs került?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit...
2018. nov. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
igen, eddig mindegyik kapcsolatomból ez lett. Kb. tízből. Kivéve ahol velem szakítottak gyorsan. Gondolom azok is börtönnek tűntek volna előbb utóbb, ha tovább tartanak.
2018. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerint egy olyan kapcsolatot, ahol valamely fél bilincsnek, börtönnek él meg minimum felül kell vizsgálni, és mérlegelni, hogy megéri-e a kapcsolat.


Ha meg megéri, akkor a bilincseket kell eltávolítani.


De ahol hasonló felmerül, az nem biztos, hogy egészséges kapcsolat.

2018. nov. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért érzed börtönnek. Mert úgy érzed egy kapcsolat lekorlátoz, vagy valóban korlatozó kapcsolatban élsz?
2018. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

igen. Elakarsz válni? Én is.

Irj privit ha akarsz

2018. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nézzétek meg a százalékomat. Nos, mindezt azért van, mert ilyen jó a házasságom. Gyűlölöm az embereket, a világot és magamat. Nekem a házasságom nem börtön, hanem halálsor.

Ha valaki érdeklődne hogy milyen a lelki terror, a szexmegvonás, az írjon nyugodtan privátot.

2018. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kosz a lepontozast. Ide mind beteg elmé@ek irnak? micsoda primitiv nepseg
2018. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát gyerekek jót nevettem :D azt hittem csak én vagyok így :D
2018. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden második pár így érez. Az egész társadalom rossz. 41f de én már egyszer elváltam, most már nem fogok új életet kezdeni, mert nem lesz jobb akkor sem csak pár évig.
2018. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha te szereted azt a lányt, elfogadod őt és megbocsátasz akármennyire mélyen bánt meg, akárhányszor lép félre. Segítesz neki, akkor is, ha nem kapsz érte semmit, nem mondasz rá egy rossz szót sem (nincs semmi értelme: max. Egy pillanatnyi kielégülést kapsz, de hosszútávú sebet okozhatsz a másiknak. Hasonló értelmetlenségek is csak elvesznek a boldogságotokból.) Megbízol benne és hű maradsz hozzá. Mert szereted. A szeretet tudniillik nem kér, nem teljesít, csak ad. Szeresd!

Szeretni akárkit lehet.

Ne a vágyaknak élj, mert az csak elvesz tőled.


Ezek nem azt jelentik, hogy ez egy lista, amit követni kell. Nem az iskolában vagy, nem kell 5-öst szerezni. Hibázhatsz, jogod van rá. Őszinteség. Nem kell azért vele lenned szombaton, mert muszáj, azért tölts vele időt, mert szeretnél. Merd a szemébe nondani a véleményedet, mert nem akarsz megfelelni neki. Nyugi.

2018. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!