Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért sértődik meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg ezen?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem vagyunk egyformák a szex terén. Ő sokszor szeretné, nekem hetente egyszer lenne, vagy még kevesebbszer. Valószínűleg fáradt vagyok, vagy nem tudom. Mikor a gyerkőc nincs itthon, pihentebb vagyok, akkor jobban kívánom. Most egy pár napot nem volt itthon a gyerek, minden nap együtt voltunk, volt, hogy egy nap kétszer is. Tegnap nem kívántam, napok óta fáj a fejem. Tényleg semmi hangulatom nem volt hozzá, kész voltam a migréntől. Erre megsértődött, hogy én nem akarok vele lefeküdni, meg milyen vagyok. Amúgy is erőltessem meg magam,stb. Nem mentem bele, most haragszik rám. Mondtam neki, hogy keressen valakit, ha ő naponta többször is akarja, mert ezt nem tudom megadni neki, de ez sem volt számára megoldás. Patt helyzet. Sajnálom, mert én nem tudom megadni neki, amit szeretne, de úgy meg nekem nem jó, ha csak az ő kedvéért hagyom magam.
2018. nov. 2. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A napi többszöri szex az nekem is kicsit sok lenne párkapcsolatban, de úgy heti 3-4 alkalommal én is kívánom. (harmincas férfiként)


A libidótok ég és föld, aminek sok oka lehet, nálad a kimerültség lehet a probléma, de ez csak tipp, mivel ezer oka van, amiért nem kívánod a másikat vagy a szexet egyáltalán.


Gyerek mellett sok nőnek nincs annyi ereje a szexre, mint régebben. Itt a közös munkamegosztás segíthet.

2018. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Jó ha a kapcsolat elején derülnek ki ezek a különbségek.

Hát nem valami vágykeltő az "erőltesd meg magad"....kicsit kedvesebb is lehetne, ettől nekem sem jönne meg a kedvem.

Talán mindkettőtöknek változtatni kéne kicsit.

2018. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,a kapcsolat eleje régen volt,19 éve vagyunk együtt. Az elején nem volt gond, évek alatt átalakult.
2018. nov. 2. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ferfiakat nyakon b aszkodnám. Segítsen be a háztartásba meg a gyereknevelesbe aztán neki se lesz kedve napi szinten kefelni.


N

2018. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitől vagy fáradt? Ő tesz azért valamit, hogy ne legyèl az? Kiveszi a részét a háztartásból, gyereknevelésből? Nem vagyok prűd de azért azt gondolom, hogy a napi egy szex is elég kimerítő, szerintem már túlzás... Munka, háztartás, gyerek mellett szerintem túlzott elvárás. De azért annyira te is megerőltethetnèd magad hogy legalább hetente egyszer-ketszer során kerüljön rá. Egyáltalán jó a szex vele vagy csak ki-be, ki-be?
2018. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 év után még az is sok, ha hetente egyszer hajlandó vagy rá.


én tökre megértelek, és sajnálom, h. ilyen férjed van.


semmiképp se menj bele, ha nem akarod, mert traumatizálhat, végső soron olyan, mint az erőszak, ha se tested, se lelked nem kívánja, mégis le kell feküdnöd vele.


az ilyen pasikat utálom, akiknek ennyire központi dolog a szex.


mint az állatok.

2018. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig néha nem rossz csak a másik kedve miatt megerőltetni magad! Már ne haragudj de ha fontos neked akkor is megteszed ha nincs kedved. Persze hogy megsértődik mert ő nem mást csak Téged akar! Szerencsés vagy ennyit megtehetsz érte!
2018. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!