Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sehogy sem tudok túllenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudok túllenni ezen! Valakinek valami jó tanácsa?

Figyelt kérdés

A férjemmel május óta vagyunk házasok. Megismerkedésünktől házasságig másfél év telt el. Minden nagyon jól megy első perctől,szerelem volt első látásra. Viszont egy dolog engem nagyon zavar és az az exe. Mert tulajdonképpen én semmit nem tudok az előttem lévő kapcsolatáról. Nem szívesen beszélt róla eleinte sem, csak annyit tudok, hogy kb másfél évet voltak együtt,együtt is éltek, epítkeztek persze a férjem zsebére ami nem tartozik rám, ezt szóvá sem tettem. És állítólag a férjem soha sem szerette azt a lányt, de van egy közös facebookjuk, ahol rengeteg csókolózós képük van fent,szerelmes idézetekkel, ott úgy tünik nagy volt a szerelem, nekem pedig az ellenkezőjét mondta. Kértem törölje már azt az oldalt, de a jelszavat csak ex tudja, férjem pedig nemm volt hajlandó soha szóba állni vele. Nem tudom mikor szakítottak, miért szakítottak. Ez leginkább azért zavar mert lehet h miattam hagyta el az exét, nekem azt mondta mikor ismerkedtünk, hogy 4 hónapja vége lett az előző kapcsolatnak, ez volt februárban és nemsokára kiderült, hogy szilvesztert együtt töltötték még. Minthogy az is, hogy 2 évet voltak együtt, talán többet és ex szakított vele kb akkor mikor nekem kezdett udvarolni. Testvére mondta, hogy nagyon padlón volt mikor ex kirugta, alig tudták rendbe szedni, férjem állítása szerint ilyenről szó sem volt. Mire jó ez? Mindent homály fed előttem, egy egy elszólásból újabb és újabb dolgok derülnek ki és ez engem nagyon zavar. Tudom, hogy ez már a múlt de én őszinte voltam vele, ugyanezt elvártam volna tőle is. De mindig rettentő ideges lesz ha felhozom a témát, így volt ez házasság előtt is. Jogosan érzem sértve magam? Vagy hagyjam a fenébe? De valahol bánt, hogy nem volt őszinte velem, mai napig sem az az exxel kapcsolatban. Valamiert nem mondja el, ha mond is valamit, később már másképp mondja. De ő vághassa a fejemhez azt, hogy exemmel 8 évet lehúztam, de ha én akár poénból beszólok neki valamit, mar ordítozásig fajul a vita az exe miatt. Azt még mellé tenném, hogy szeretjük egymást, ő is engem, napi szinten kimutatja,érzem is és nem lenne semmi gond velünk semmi téren ha anno szépen elmesélte volna, hogy mi volt, ahogy én elmondtam neki. Talán akkor tiszta lenne most minden.

Valami tanács? Úgy érzem nem jogos a haragom, sérrődésem de másik felem azt súgja, hogy igen, jogos. Szerintetek?


2017. szept. 29. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő előtt kellett volna azon gondolkodni, hogy mennyire vagytok nyíltak egymás előtt. Most csak annyit tehetsz, hogy mérgelődsz, mert ő nem fog ezekről a dolgokról beszélni.
2017. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan, nehany no nem tud siman boldog lenni? Csak fog talalni valamit amivel mindent tonkretesz?
2017. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek. Elvett feleségül, veled él, tervez, meg minden. Nem tökmindegy mi volt az exével? Lehet megcsalta, és sérti a férfiúri önbecsülését a dolog, vagy valami. Engedd el, szerintem tökmindegy már. Minden embernek van valami múltja 25 felett, nem érdemes bolygatni... Volt elmúlt, kész.


26N

2017. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezekről tényleg esküvő előtt kellett volna beszélni. Ès tudva, hogy nem lesz hozzàd őszinte, nem fogja elmondani mi is történt, még akkor mérlegelni kellett volna, hogy tudsz - e vele így együtt lenni. Most màr csak magadat hergeled ezzel:( és vitàt generàlsz. Hagyd a fenébe. Ha ő hozzàd vàgja az exet akkor hagyd ott pàr óràra és gondolkozzon el neked ez milyen, ha ő sem beszél dolgokról.

Megmondom őszintén, én kapcsolatot se nagyon kezdtem volna olyannal aki ennyire titkolózik az exeiről. Szerintem fontos így is megismerni a màsikat. Ha nem akart róla beszélni az illető nem akaratoskodtam, csak annyiban maradt az ismerkedés.


De ezzel utólag màr kàr mérgezni a házassàgotokat.

2017. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése alapján simán lehet, hogy valami nagy szerelem volt, és még nem teljesen tette túl magár rajta.
2017. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kezdetekkor azt mondta, hogy azért szakítottak mert a lány szülei házát újították, építettek, mindenfélét megjavított náluk, stb. És amikor minden meg lett, a szülők nyomására a lány kirugta őt és odaveszett csomó pénze, amit soha nem kapott vissza tőlük. És ezen volt kiborulva, nem a lány miatt azt mondta. Közben a lány meggondolta magát, békülni akart de férjem már velem volt, mikor hívta mindig félre vonult telefonálni, aztán mikor rákérdeztem letagadta, hogy az ex hívta. Utána hirtelen számcsere, arra is azt mondta, hogy nem az exe miatt cserélt számot. Aztán egy nap kibökte, hogy bizony az exe hívogatta csak annyira félt, hogy engem elveszít emiatt, hogy inkább nem mondta el. Ez engem nem tesz boldogabbá,mikor rákérdeztem, miért tagadott? Miért nem volt őszinte? Ez bánt engem, mert én teljesen őszinte voltam vele első perctől. Még a közös facebookjuk megvan, ha valaki a baráti körömből véletlen rátalál, még én leszek hülyének nézve. Szeretem a férjem de ezen nem tudok változtatni, hogy ne zavarjon :(
2017. szept. 29. 14:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már mindenki mindent elmondott. Minden szuper, hát keresni kell valami vitaindítót. Miért nem a boldog párkapcsolatoddal foglalkozol?
2017. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

A Facebook jelszó nem ismerése nem lehet akadály, ha tudja az email címet.Kérhetne egy új jelszót és azzal máris töröltethetné, ha annyira akarná.Miért nem akarja, azt csak ő tudja.

Szerintem ezen már késő agyalnod miért nem őszinte hozzád...1.5 év ismeretség után hozzámenni sem volt éppen túl jó ötlet...de ezen is késő gondolkozni.Talán előbb jobban megkellett volna ismerned, csak utána elköteleződni.

Jelenleg sokat nem tehetsz, vagy elfogadod így, vagy lelépsz.Az exével történtek előtted tabu dolgok szerinte.Nyugodj bele vagy vége a házasságodnak, ha megunja a faggatást.

2017. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Több éves e-mail fiók, nem tudja a jelszót és egy nagyon régi telefonszám van be téve ilyen esetre, amit már évek óta nem használ. Ex állítólag szintén nem tudja a jelszót, úgy hogy ez így marad. És ugy érzem soha nem lesz tiszta ez a dolog, akárhányszor szóba kerül nagy ritkán a téma, mindig másképp mondja el a történteket. Egyre bennebb forgatja bennem a kést azzal, hogy mai napig sem őszinte ezzel kapcsolatban.
2017. szept. 29. 15:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megkérsz pár embert, akikben megbízol, hogy jelentsék ezt a fiókot.Előbb-utóbb felfüggesztik, ha nem történik meg az igazolása.
2017. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!