Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sehogy sem tudok túllenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudok túllenni ezen! Valakinek valami jó tanácsa?

Figyelt kérdés

A férjemmel május óta vagyunk házasok. Megismerkedésünktől házasságig másfél év telt el. Minden nagyon jól megy első perctől,szerelem volt első látásra. Viszont egy dolog engem nagyon zavar és az az exe. Mert tulajdonképpen én semmit nem tudok az előttem lévő kapcsolatáról. Nem szívesen beszélt róla eleinte sem, csak annyit tudok, hogy kb másfél évet voltak együtt,együtt is éltek, epítkeztek persze a férjem zsebére ami nem tartozik rám, ezt szóvá sem tettem. És állítólag a férjem soha sem szerette azt a lányt, de van egy közös facebookjuk, ahol rengeteg csókolózós képük van fent,szerelmes idézetekkel, ott úgy tünik nagy volt a szerelem, nekem pedig az ellenkezőjét mondta. Kértem törölje már azt az oldalt, de a jelszavat csak ex tudja, férjem pedig nemm volt hajlandó soha szóba állni vele. Nem tudom mikor szakítottak, miért szakítottak. Ez leginkább azért zavar mert lehet h miattam hagyta el az exét, nekem azt mondta mikor ismerkedtünk, hogy 4 hónapja vége lett az előző kapcsolatnak, ez volt februárban és nemsokára kiderült, hogy szilvesztert együtt töltötték még. Minthogy az is, hogy 2 évet voltak együtt, talán többet és ex szakított vele kb akkor mikor nekem kezdett udvarolni. Testvére mondta, hogy nagyon padlón volt mikor ex kirugta, alig tudták rendbe szedni, férjem állítása szerint ilyenről szó sem volt. Mire jó ez? Mindent homály fed előttem, egy egy elszólásból újabb és újabb dolgok derülnek ki és ez engem nagyon zavar. Tudom, hogy ez már a múlt de én őszinte voltam vele, ugyanezt elvártam volna tőle is. De mindig rettentő ideges lesz ha felhozom a témát, így volt ez házasság előtt is. Jogosan érzem sértve magam? Vagy hagyjam a fenébe? De valahol bánt, hogy nem volt őszinte velem, mai napig sem az az exxel kapcsolatban. Valamiert nem mondja el, ha mond is valamit, később már másképp mondja. De ő vághassa a fejemhez azt, hogy exemmel 8 évet lehúztam, de ha én akár poénból beszólok neki valamit, mar ordítozásig fajul a vita az exe miatt. Azt még mellé tenném, hogy szeretjük egymást, ő is engem, napi szinten kimutatja,érzem is és nem lenne semmi gond velünk semmi téren ha anno szépen elmesélte volna, hogy mi volt, ahogy én elmondtam neki. Talán akkor tiszta lenne most minden.

Valami tanács? Úgy érzem nem jogos a haragom, sérrődésem de másik felem azt súgja, hogy igen, jogos. Szerintetek?


2017. szept. 29. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretett egy nőt aki kihasználta utána eldobta.

Nem ment vissza hozzá, elvett feleségül téged, boldog akar lenni nem a múlt sérelemeit fel tépni.

Biztos neked is van olyan élményed amit egyszerűen nem akarsz neki elmondani és nem a bizalom hiánya miatt csak mert egyszerűen nem jó beszélned róla és nem is akarod, hogy ő gondolkozzon rajta.

2017. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha valóban szerette, akkor miért nem gyászolta meg a szakítást és utána új kapcsolatot kezdeni? De ő még ki sem szállt teljesen az előző kapcsolatból és már engem hívott el randizni. Én akkor még semmit sem sejtettem, annyit tudtam, hogy 4 hónapja egyedül van. Mint később kiderült, hogy valójában 4 hónapról szó sem volt. Azóta se tudom mikor szakítottak,a szakítás valós okát sem tudom, mondhatnám semmit sem tudok róluk. Kérdeztem mikor jöttek össze, mennyit voltak együtt de akárhányszor feljön ez a téma annyiszor mond mást. És nyomot hagyott valamilyen szinten ez a kapcsolat benne, a reakciója mindent elárul. Ha meglátjuk az exét a városban vagy képen, férjem mar rák vörös, egyből leizzad tenyere, homloka. Akkor most mi van? Higgyem el neki, hogy tényleg nem szerette soha? Mi lenne ha őszintén,nyiltan elmondaná, hogy szerette,nagy szerelem volt de sajnos ez lett? Akkor könnyebben elfogadnám én is mert legalább őszinte. De akárhányszor kérdem, hogy miért nem lenne egyszerűbb így elmondani, azt mondja azért mert nem igaz, nem szerette őt. De a reakciói másról árulkodnak.
2017. szept. 29. 17:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire izgat, akkor kérdezd meg az exét.Jobb ötletem nincs.Abban viszont biztos vagyok, hogyha őszintén elmondaná neked, akkor meg azon kattognál folyamatosan.Egyszerűen nézve, abszolút nem bízol a férjedben, nem is értem így minek mentél hozzá..A férjed meg lehet azért kezdett veled gyorsan, mert nem tudott egyedül maradni kis időre sem.Lehet nem így van, de sokan művelik ezt, amit ő is csinált.Kutyaharapást szőrével, tartja a mondás.A múltat le kell zárni, az az ő múltja.Nem embert ölt, hogy annyira tudnod kéne róla, csak volt egy előző valószínűleg zűrösebb kapcsolata.A jelenben élj, és ne a múltban, főleg ne abban, ami téged nem érint.
2017. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ha a konkrét kérdésedre mindig mást mondd, akkor komolyan elgondolkoznék, hogy másban mennyire őszinte.
2017. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut ertheto ,h idegesit ez a titkolozas,mert nem tudod,mi hogy volt.Az ex felbukkanasa miatti reakcioja is gyanus,ha tullenne rajta,kozombosen erintene.

Mivel o nem oszinte,lehet h meglepnem azt,h beszelek az exszel.Ha kiderul,te is elmondhatod,h nem tudtad mit valt ki belole,azert nem emlitetted.

Fiokot lehet toroltetni ha az emailci.et tudod,kersz egy jelszocseret,es felfuggeszted.De ha az ex napi szinten belep,akkor nem jo otlet.Akkor tenyleg azt kellene,h jelentsd,es par haverod.Vagy beszelj az exszel vegye le a kozos kepeiket.

Megertelek,az en ferjemnek kb 23 ev kellett mire beszelt az elottem levo lanyokrol,kivel veszitette el aszuzesseget,ilyenek...Mi kamaszkorunkban ismerkedtunk meg,nekem o volt az elso,de neki volt 3 lany...

2017. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, de azt hiszem most már végleg felhagyok ezzel a témával..Tegnapelőtt emiatt akkora ordítozásig fajult vitánk volt, hogy ilyen ezelőtt még soha. A férjem szó szerint ordított velem mint az állat, hogy ő azt a kapcsolatot lezárta az exxel, és fejezzem be én is. Mondtam, hogy befejezem de tudni akarom, hogy velem párhuzamban az exxel is volt-e kapcsolata. Azt mondta mielőtt engem megismert, ő már előtte kb egy hónappal külön lakott az exétől de telefonon még beszéltek mert a nő békülni akart. Bevallotta, hogy hívta jó párszor mikor már együtt voltunk, de mikor engem először látott, nem volt kérdés, hogy kivel akart lenni. Ezért számot cserélt, exet meg lerázta, azt mondta értem bármikor elhagyta volna őt, mert szó szerint már utálta. Ez nekem nem adott pluszt, mondtam neki, hogy ha ló nem volt, jó volt a szamár is, erre azt mondta szó sem volt ilyenről és ne gondoljam, hogy én voltam a szamár de ha mégis úgy érzem akkor ő soha az életbe nem bánja, hogy engem választott (a szamarat ha annak érzem magam de ő nem így gondolja). Érzem, hogy szeret, viszont azt is éreztem, hogy még beszélt az exxel miközben velem is, de most bevallotta, elmondta kb mi hogy volt, kicsit tisztábban látok most már de nem érdekel többé. Nem akarom, hogy a házasságom tönkre menjen emiatt. Szeretjük egymást, a közös házunkat együtt javítgassuk, jövőre babát szeretnénk. Úgy érzem így van jól.

Jah és megígérte, hogy a facebookot jelenteni fogja, mindent elkövet, hogy töröljék de exxel akkor sem áll szóba soha többé. És arra a kérdésre, hogy miért akad így ki mikor exről van szó, azt felelte azért mert utálja teljes szívéből és ha emiatt elválnék tőle, akkor sem menne soha vissza hozzá. Úgy, hogy azt hiszem ezzel befejeztem én is, a boldogságunk ennél sokkal ér.

2017. okt. 2. 12:13
 17/17 A kérdező kommentje:
...ennél sokkal többet ér.*
2017. okt. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!