Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10+ év házasság alatt volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10+ év házasság alatt volt olyan, hogy elkezdtetek vonzódni más iránt is, nemcsak a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Nem a megcsalásra gondolok,hanem arra,hogy mást is észrevettetek és megszerettetek szerelemmel.

Le lehet húzni egyáltalán egy évtizedet úgy valaki mellett,hogy csak őt szereted ?


2018. okt. 11. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi 7 éve vagyunk együtt nem sokára.


Én sajnos nem léptem időben, konkrétan belezúgtam. Bár nagyon hirtelen és nagyon erősen vonzott. Túl sokszor nem találkoztunk, de kifejezetten csak az utóbbi időben kezdtem el direkt kerülni. sajnos sokkal előbb kellett volna ezt meglépni így is.


Bár ez a vonzalom szerintem nem igen fog elmúlni teljesen (másfél éve tart, de pár hónapja már lecsökkentettem egy tűrhető szintre), ezért nem is igen akarok vele találkozni egyáltalán a jövőben.(Próbáltam hogy csak haver, de nem tudok rá úgy nézni. Ő sajnos nem kerül ha találkozunk, annyit levettem, hogy kedvel. De ebből soha nem lesz semmi. Nagyon fájt ez az egész helyzet nagyon sokáig, mára már nem engedek ennek a lelki szenvedésnek teret.)


És tényleg jobb mielőbb cselekedni és elvágni, kerülni, nem epekedni és közel engedni. Tapasztalat.

2018. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
10 év. Kétszer fordult elő. Mindig akkor, amikor huzamosabb ideje mélyponton voltunk. Első esetben 2 év után jött a mélypont és 1 évig voltam levegőnek nézve, ezalatt felfigyeltem valakire. De akkor még nem akartam újra szerelmes lenni, úgyhogy nem volt olyan nehéz lezárni. Aztán a kapcsolatomat is le akartam zárni, de nem engedte. Visszateperte magát. 8 év után sokkal nagyobb krízis, ott én szépen le is zártam magamban, de már házasok voltunk, gyerek is van...Szóval válni nem akartam, több okból se. De már nem szerettem. 1 év totális elhidegülés után berobbant a szívembe az új szerelem, és ezt már nem lehet visszacsinálni.
2018. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kolléganővel sokat beszélgettünk nunka közben. Pár hónap és azt vettem észre hogy alig várom hogy dolgozni menjek, haza nem szerettem menni., amikor csak tehettük együtt voltunk. A vonzalom viszonos volt. Fülig beleszetettem. A feleségem nem akartam elhagyni így átkértem magam egy másik munkahelyre. Sokat szenvedtem mert állandóan rá gondoltam. ' év múlva másik városba költözünk. Évek kellettek hogy elfelejtsem, de még ma is megdobogtatja a szívem ha rá gondolok.


Ha az ember érzi hogy valami mély érzés kezd alakulni akkor rögtön tovább kell lépni mert ha benne narad az ember az nagyon tud fájni.

2018. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt

Ezt hivjak kisertesnek

A hazassag probaa

2018. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, velem is megesett már, és épp ezért “fel is vagyok készülve” rá, hogy a férjemmel is előfordulhat.

Nem olyan nagy dolog ám, mint amilyennek tűnik... persze nem degradálni akarom, csak ezzel a “szívnek nem lehet parancsolni”-csatakiáltással azonnal kiugrálunk a házasságból-dologgal nem tudok azonosulni. Mondom ezt úgy, hogy én anno nem léptem időben; igenis benne voltam, én teremtettem meg az alkalmakat/hagytam, hogy létrejöjjenek, hogy egymás közelében legyünk, hogy “véletlenül” összefussunk, hogy kettesben maradjunk, stb... ha időben felismerem a dolgot, és ezeket nem hagyom/nem engedem, akkor sokkal kevésbé szenvedtük volna meg ezt az időszakot - hiába nem történt semmi.

Férjem nagyon-nagyon jól kezelte a dolgot, pl. megvárta, hogy én döntsek a munkahelyváltás mellett, stb... az, hogy egy ilyen helyzetben is őszinte lehettem vele, hogy értékelte az őszinteséget, hogy rájöttünk, van az a szintű probléma, ami túlmutat azon, hogy megbántjuk a másikat, semmiképp nem fogjuk elhallgatni, és hogy maximálisan támogatott és kiállt mellettem méginkább megerősítette a házasságunkat.

2018. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sose értettem meg h aki másra vágyik,utál otthon lenni az miért,mindenkibe füleg beleesik csak a felesége nem mozgatja meg az miért nem válik el.. Mazochizmus..
2018. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Szomoru ha nem erted

Pont ez a hazassag lenyege kitartani husegesnek lenni

Kisertesekek ellenallni

Ez hosszu evek utan eroskoteleket hoz letre.

Milyen csodalatos dolog huseg betartasa akkor is ha van kisertes

Ez nemesse teszi a lelket ersse teszbuszkeve

2018. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!