Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10+ év házasság alatt volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10+ év házasság alatt volt olyan, hogy elkezdtetek vonzódni más iránt is, nemcsak a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Nem a megcsalásra gondolok,hanem arra,hogy mást is észrevettetek és megszerettetek szerelemmel.

Le lehet húzni egyáltalán egy évtizedet úgy valaki mellett,hogy csak őt szereted ?


2018. okt. 11. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
20 éve együtt vagyunk. Igaz nyitott az elejétől.
2018. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Haja, ezen az oldalon?

Csak ilyenekkel van tele, annyi hogy nem 20 év, hanem 60 éve vannak így együtt :)

2018. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt nagy az esélye hogy megtetszik valaki. Azért vagyunk emberek és nem állatok hogy uralkodni tudjunk az ösztöneiken. Idővel elmúlik a vágy a harmadik ember iránt.

Akit meg a farka vagy a pinája vezérel az ne éljen párkapcsolatban.

2018. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
36 éve ismerem a párom, mai napig őt szeretem. Szerelmet, vonzódást más iránt nem éreztem, de ettől függetlenül azért megcsaltam,. csak úgy szabadidő kellemes eltöltése végett és nem szerelemből. Szerelmes lettem volna másba, akkor elhagyom a párom.
2018. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hazudik aki azt mondja, hogy sosem volt ilyenje, de volt, csak észnél volt, és még időben hátrább lépett, és senkinek nem ártott vele:)
2018. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy vonzott, kedveltem, de nem adtam meg a lehetőséget, hogy bele is szeressek. Ahoz idő kell. Úgyhogy egy darabig kerültem. Gyorsan el is múlt a fellángolás, megmaradt havernak.
2018. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt fellángolás, fél év alatt a nullára csökkent a vágy.
2018. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
10 év alatt nem. Persze észreveszem, ha jóképű az új szomszéd, vagy formás a feneke az új postásnak... de szerelemről csak a férjem esetében van szó. És az ő feneke formásabb, és az arca is jobban tetszik. 😊
2018. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, de te döntöd el, hogy mi a határ.

A hűség választás kérdése.

2018. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, történt velem ilyen. Szégyellem magam a helyzet miatt, de az érzéseknek nehéz parancsolni.
2018. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!