Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet jó a házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó a házasság, ha ritka a sex?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm él így.
2018. okt. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pl. úgy, hogy ha az igények hasonlóak mindkét részről.
2018. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanakkora az étvágy, elég lehet a kevés szex is. De egyébként neked nem tök 8, hogy valami ismerősöd hányszor fekszik le a házastársával?
2018. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Vibrátor,középső ujj vagy marok marcsa...vannak itt 30+os" sosem szexeltek emberek" ők is megoldják.
2018. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki más, ismerek huszonéves párt, ahol elmondásuk szerint, havi egy 5 perces szex van és ez mindkettőjüknek elég.
2018. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen furcsa, léteznek olyan emberek, akik nem igénylik a szexet, csak ritkán. Ha két ugyanolyan szexuális étvággyal rendelkező személy összekerül (és nincs ezen kívül sem problémájuk), az miért ne lehetne jó házasság? De nem tudom, miért ilyen fontos számodra az ismerősöd nemi élete...
2018. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szzzzzzzex!
2018. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromi idegesito, ha valaki szex helyett sex-et ir
2018. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is jó ezt leszámítva. Én már lemondtam és marad a kezem. 41F
2018. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!