Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnál ha ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha ilyesmit hallanál a férjedről?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van 2-2 gyerek az előző házasságunkból.


Neki az egyik lánya autista;már felnőtt, az anyja gondoskodik róla.


Hallottam,hogy az egészséges lánya az én fiammal beszélget arról,hogy nèha nyugodtabb,nèha nyűgösebb a másik lány,a húga és megemlítette, hogy volt olyan, hogy az apjuk(a férjem) megütötte az autista lányát...Utàna gyorsan témát vàltott a lány...


Engem ez egy kicsit lesokkolt mikor meghallottam...Nem nagyon ismerem a beteg lànyt és nem is tudom milyenlehet egy autista személyt gondozni mivel nincs ilyen a családomban, de akkor is durvának tartom hogy megütötte a beteg lányát, nem tudom szöba hozzam- e ezt a férjemnek?



2018. okt. 8. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom kettős mércének, és bocsáss meg, ha nekem nem számít hogy 5 vagy 15 nője volt előttem (oké, ne legyen 30, de olyan pasival eleve nem ismerkedem aki ennyire kapós lenne)viszont az számít, hogyan oldja meg a konfliktusokat.
2018. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nekem szabad, neki nem? Miről beszélsz? Érted egyáltalán amiről beszélünk? Életemben nem ütöttem meg senkit, és negyven évesen 3 pasi volt az életemben, tehát ha neki számít a múlt, ezen sem akadhat ki. De hadd várjam már el a normális konfliktuskezelést, ha én is így teszek, és hadd ne akadjak ki a múltján, ő se tegye. Mi ezen a kettős mérce, könyörgöm?
2018. okt. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!