Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha elmúlik a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha elmúlik a szerelem és észeveszed a párod hibáit?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, egy éve házasok, és mostanában érzem, hogy ellszált a rózsaszín felhő. Szeretem, de nem vagyok szerelmes már olyan nagy lánggal, észreveszem az apróbb hibáit is, és veszekedni is szoktunk néha. A szex is jócskàn ritkult. ez normàlis egy házasságban?
2018. okt. 2. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ha 3 év után igy érzel mi lesz később?

Mi lassan 13 éve vagyunk együtt, nagyon rég nincs rózsaszín köd, voltunk a válás szélén is, de akartuk a javulást mindketten, tettünk is érte.

Egy kapcsolaton mindig dolgozni kell, alkalmazkodni, együtt megbeszélni mindent.

2018. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezt én is átéltem. Arra jutottam (nem vagyok mai csirke), hogy elillan a rózsaszín köd, ès akkor derül ki, hogy mi maradt az egész kapcsolatból, és ami maradt, azzal mit lehet kezdeni. Ha maradt kémia (nagyon fontos szerintem), aztán: Maradt közös jövőkép, van egy azonos világnézet, egy elköteleződés a másik iránt, akkor nagyon jól működhet. Amúgy nyugi, az "ezer fokon lángolás" is elő fog még jönni, hullámokban.

Tudjatok beszélgetni, fontos! Engem pl. hugom mindig bevallottan irigyelt, hogy a férjemmel mennyit, és milyen jókat beszélgetünk.

A veszekedés sem ördögtől való, kell néha ütköztetni a véleményeket.

Gondolj bele, mindig ezer fokon égve nem lehet élni.Munkában helyt állni, napi szinten teljesíteni.



,

2018. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2018. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Normális, de attól még rossz.

Amikor összejöttetek, egymás ideájába szerettetek bele és nem egymásba. Abba szerettetek bele, amit a másikba projektáltatok és nem ismertétek meg egymást, nem építettétek fel a kapcsolat érzelmi hátterét, nem alakítottátok ki a problémamegoldási és kommunikációs módszereteket. Most eljutottatok odáig, hogy a problémákat nem tudjátok a szőnyeg alá söpörni többé, de megoldani sem, ezért ezek veszekedésekben csapódnak le. És mivel nem ismeritek egymást, jócskán van probléma.


Szóval normális, de csak azért, mert nagyon sokan ugyanilyen rosszul csinálják. A normális nem azt jelenti, hogy jó vagy helyes, csak azt, hogy gyakori és elfogadott. És sajnos az is.

2018. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A fellàngolàsnál teljesen normàlis. Valódi szerelemnél nem történik ilyen. Nem múlik el. 9. éve vagyunk együtt, hàzassàgban 7 éve. Nem érzünk még csak hasonlót sem ahhoz amit írsz. Az érzéseink egymàs irànt inkàbb erősödtek.

Fura ezt olvasni 3 év utàn . Az még csak a kezdet.

2018. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban is normális, nem hogy házasságban, bár az lenne az igazán normális, ha úgy házasodnátok össze, hogy eleve ismeritek egymás hibáit, mégis együtt akartok élni. A szex meg... hát nem tudom, miért ritkult. Lehet kéne beszélgetni róla.
2018. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!