Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha elmúlik a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha elmúlik a szerelem és észeveszed a párod hibáit?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, egy éve házasok, és mostanában érzem, hogy ellszált a rózsaszín felhő. Szeretem, de nem vagyok szerelmes már olyan nagy lánggal, észreveszem az apróbb hibáit is, és veszekedni is szoktunk néha. A szex is jócskàn ritkult. ez normàlis egy házasságban?
2018. okt. 2. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon is. Mi is 3,5 éve vagyunk együtt és ugyanígy érzek. Szívesen beszélgetnék veled.

N

2018. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát ööö,szerintem az lenne normális,ha az ember nem rózsaszín ködre alapozva házasodna,hanem azért,mert szereti a másikat,mint embert,olyannak amilyen valójában. Akkor nem jönne pár év múlva a hoppá.
2018. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
2.: jobb esetben van róhsaszín köd, mert szereti az ember a másikat. Ez nem jelenti azt, hogy rózsaszín ködben döntene.
2018. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem a rózsaszín ködre alapoztunk, ha valaki szerelmes, a rózsaszín köd a velejárója. A valódi személyiség akkor körvonalazódik, ha együtt éltek egy élettérben és sok közös helyzetben. Mi 2 és fél éve lakunk együtt, ennyi idő alatt előjöttek es kiderültek szép és csúnya tulajdonságok is. Olyan ember írjon véleményt, aki tapasztalatból ír, hogy hogyan élte meg a rózsaszín utáni valósagot. A 100 éve vagyunk együtt imádjuk egymast stb stb írások azért nem érdekelnek, mert ott még tart a rózsaszín. A hogyan kellett volna másképp cselekednem kommentek sem segítenek. Lényegében, aki tudja, hogy miről beszélek, az írjon hogy hogyan éli/élte meg. Köszi!!
2018. okt. 2. 20:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy megerősödik a kapcsolatotok, hogy a hibáival együtt is szereted/szeretitek egymást, vagy szétmentek.
2018. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Normális az lett volna, ha tiszta fejjel házasodtok. Ha már tisztában vagytok egymás hibáival, és azokkal együtt őrülten szetetitek egymást. Erről lecsúsztatok. A szex ritkulása ellen viszont tenni kellene. Még csak 3 éve vagytok együtt... mi lesz így 10 vagy 20 év múlva?
2018. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az normális, ha idővel kicsit enyhül a nagy lángolás, az "újdonság varázsa", ha már nem csak mint tökéletes entitást, hanem hibákkal rendelkező emberi lényt ismered a párod. A veszekedés sem egy olyan rettenetes dolog, szerintem az is kell néha. Amennyiben mindezt te is, a párod is tudjátok kezelni és a kapcsolatotok érdemben nem romlik, legfeljebb változik, úgy ez egy normális, egészséges folyamat szerintem.

Az, hogy a szex ritkult, simán lehet, hogy csak a kapcsolat kora miatt van. Mármint, nem vagytok együtt ugyan régóta, de nagyjából annyi ideje, hogy elmúljon a kezdeti fellángolás és az együttélés során kialakuló napi ritmus beállítsa a szex mennyiségét is. Nyilván ha az ember heti 2-3 alkalommal látja a párját, akkor úgy éli meg, hogy "hát mindig szexelünk, amikor csak együtt vagyunk", és feltételezi, hogy együtt élve is ez lesz a helyzet, de azért fel kell tudni ismerni, hogy egy nehéz, fárasztó nap után nem mindig ahhoz van kedve az embernek, van, amikor a sima összebújás a tévé előtt többet ér, mint a szex.


A probléma szerintem ott kezdődik, amikor már tényleg minőségi romlást érzékelsz a kapcsolatodban, amikor már megbeszélni sem tudod a problémákat, ha hiába jelzel valamilyen rossz érzést, arra nem jön érdemben válasz.

2018. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen normális....bár a szex nem voltunk házasok sőt csak a szex tartott minket össze utolsó pár hónapban. TMKSZ(titkos mocskos kis szeretők -exem szövege szex volt de barátok se tudták,hogy van valami újból köztünk)...De amikor tudtunk szexeltünk.
2018. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A 100 (csak 10) éve is rózsaszín kategória vagyok, DE!! Éppen 3 év után volt nekünk is egy ilyen hullámvölgy. Lapos lett az egész, nem éreztem szerelmesnek magamat, a férjemet sem. Nem volt jó. Szenvedtünk hónapokig, aztán beszéltünk arról, h ez így mindkettőnknek szar és kinek mi hiányzik. Nekem a minőségi idő és a több szex volt, neki az, hogy olyan bújós és mosolygós legyek. Engem rendberaktunk (szex és sok program), onnan neki is jó volt minden. Azóta eltelt 7 év, közben gyermekeink születtek, de nem laposodtunk vissza, tudatosan figyelünk arra, hogy mindkettőnk lelke rendben legyen.
2018. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát mi 7 éve vagyunk együtt a szex az nem ritkilt egy kicsit sem. Hullámvölgyek persze vannak, de a szex mindig is tip-top volt.


28/F

2018. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!