Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szinte soha nem dicsér meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha nem dicsér meg a férjem, max, ha rászólok. Ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a fél éves babánkkal, de azon kívül, hogy a lakás ragyog és mindent megcsinálok, magamat sem hanyagolom el, már kevesebb kiló vagyok, mint terhesség előtt, minden nap teszek magamra egy minimális sminket, azon vagyok, hogy mikor a férjem hazajön munkából, ne egy lestrapált, igénytelen nőt lásson, de... Semmi értelme. Esetleg akkor dicsér meg, mikor már nem bírom tovább és megkérdezem tőle, hogy nem lássa milyen jól nézek ki? Erre mondja, hogy de, lássa, de mivel mindig jól nézek ki, neki ez nem feltűnő. Csakhogy nekem jól esne egy-egy kedves szó, dicséret, kedveskedés, mert nemcsak anya vagyok, hanem nő is.
2018. szept. 15. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy dicsérjen többet. Szerintem neki nem egyértelmű, hogy neked erre szükséged van, de ha eleget noszogatod, majd rájön. Egyébként te szoktad őt dicsérni?
2018. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor változtass valami dögös bőrszerko akármi. Egy vadító fehérnemű amitől elál a szava, magassarkú. Várd ebben tuti nem lesz közömbös és megszokott sem.😉
2018. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Ez valami vicc? Ha magàtól nem teszi meg akkor egyszerűen nem érdekled. Felesleges erőltetni. Nem fogja komolyan gondolni- értelmetlen kikényszeríteni.
2018. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van szex? Ha nincs felejtős erőlködnöd.
2018. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miert dicserne meg??; ez komoly? Mert 0-24 van egy babaval ,es a minimum ,h a ferjetol bar jo vissza jelzest kapjon az ember lanya,hiszen sokszor a monoton mindenapok miatt lesz annyi depresszios anyuka.Igenis kell a vissza igazolas,hogy jol csinalja amit csibal,jo anyuka, es mellette szep,hiaba van rajta par kilo,vagy eppen mackonadrag.
2018. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pont a napokban, olvastam pont ugyanezzel a témával kapcsolatban könyvet. Ronda lesz amit írok, és ne haragudj, ha bántónak találod, ugyanakkor megértelek, ez egy általános probléma.

Először is, csak a kinézetről beszéltél, arról, hogy mindent rendben tartasz, ami valóban klassz dolog. Próbáld máshonnan megközelíteni a dolgot, hogyan szoktál vele beszélni mikor haza jön? Adsz neki fél órát, vagy rögtön a nyakán vagy?Te mennyire mutatsz felé érdeklődést, rajongást, mondasz neki kedves szavakat? Te miért, és mennyit szoktad dícsérni? Használjátok a köszönöm, a légyszíves, a bocsánat, és egyéb szavakat. Hogyan értek egymáshoz este, napközben?

Siker élményre mindenkinek szüksége van, és ha már itt korholtak egyesek, hogy minek vársz dícséretet, ez a munkád, akkor felhívnám a figyelmet, hogy pszichológiai tény, hogy a munkahelyen is szeretjük a dícséretet. Nem értem mi a baj ezzel, nem robotok vagyunk, jól esik az ilyesmi. Továbbá fontos tudatosítani olykor, miért lehetünk hálásak, és mink van.

Próbálj úgy viselkedni a férjeddel, ahogy neked jól esne, nekem ez a tanácsom. Lépj vissza egyet, és inkább egy fokkal kedvesebb legyél, minta sminked legyen tökéletes.

2018. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Mar latom megyek panaszkodni a fonokomhoz

Soha nem dicsered a munkam !!

Mert ez a dolgod wazeee ezert jarsz ide

2018. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mivel mások hozták fel párhuzamot állítva az anyukát, hogy munkát végez, ezért hoztam fel példának. De nyilván nem azt értettem alatta, hogy agyba főbe dicsérni kell a dolgozót, csak nem kell úgy beszélni vele mint a kutyával, és az is sikernek számít, ha több fizetést kapsz, vagy elő léptetnek, vagy egy projektet te kapsz, mert a főnököd közli veled, hogy te tudnád a legjobban megcsinálni. Emberekkel dolgozol, gondolom azért szoktál beszélgetni is a munkatársaiddal, és azért jól esik ha nem úgy beszélnek veled mint a kutyával. Nem kell bratyizni, csak arra akartam kitérni, hogy teljesen mindegy milyen emberi kapcsolatról, milyen környezeti szférában beszélünk,mindenkinek jól két jó szó, visszaigazolás arról amit csinál. Nem kell kiforgatni a szavaimat.

Ettől függetlenül én úgy gondolom, párkapcsolaton belül, még fontosabb ezt éreztetni a másikkal, mert könnyű abba a hibába esni, hogy minden van, mert nekem jár, minden természetessé válik, mert a rossz nem válogat, és szürkeség mindenkit utol ér, aztán jön egy baleset, vagy bármi, és mindjárt felértékelődnek a hétköznapok. Ezt nem kéne megvárni, míg történik valamit, adott esetben nem baleset, hanem egyszerűen a másik elkezdi magát diszkomfortosan érezni, mert leszarjuk a fejét. A többit nem részletezem, lehet olvasgatni a párkapcsolati problémák témakörben.

2018. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tudjátok miután életmentő műtétet hajtanak végre valakin, átértékel dolgokat. Hirtelen nem lesznek egyértelműek az "alap" dolgok. Hálás tudsz lenni pusztán azért, hogy élsz. Milyen alap dolognak tűnik, hogy lélegzel, és ver a szíved. Hát nem az. Egyértelműnek tűnik, hogy a másik van neked. Sok esetben a szülő nő a halál határmezsgyéjén táncol. Nagyon nem magától értetődő, hogy a nő túléli egyáltalán a szülést. Alap dolognak tűnik, hogy valaki ellátja a gyermekét, a háztartást. Ennek fényében nagyon nem az. Az sem egyértelmű, hogy a baba életben marad. Azzal, hogy megdicséred a másikat, tulajdonképpen magadnak teszel jót. Hálás tudsz lenni azért, amid van. Hálás tudsz lenni, hogy van egy társad, aki gondoskodik rólad. Hogy van egy gyermeked, akinek te jelented a világot. Hogy van egy otthonod. Hogy van mit enned. Ha egy kicsit végiggondoljuk, ezek az alapnak tűnő dolgok nagyon nem magátòl értetődőek.
2018. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyszeru unatkozo gyesbeteges kerdezo

Tul jo dolga van

Menjen vissza dolgozni aztan majd rajon milyen nehez az elet

Minden nyugati orszagban par ho mar mehetsz vissza dolgozni

Akkor van okod panaszkodni

2018. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!