Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szinte soha nem dicsér meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha nem dicsér meg a férjem, max, ha rászólok. Ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a fél éves babánkkal, de azon kívül, hogy a lakás ragyog és mindent megcsinálok, magamat sem hanyagolom el, már kevesebb kiló vagyok, mint terhesség előtt, minden nap teszek magamra egy minimális sminket, azon vagyok, hogy mikor a férjem hazajön munkából, ne egy lestrapált, igénytelen nőt lásson, de... Semmi értelme. Esetleg akkor dicsér meg, mikor már nem bírom tovább és megkérdezem tőle, hogy nem lássa milyen jól nézek ki? Erre mondja, hogy de, lássa, de mivel mindig jól nézek ki, neki ez nem feltűnő. Csakhogy nekem jól esne egy-egy kedves szó, dicséret, kedveskedés, mert nemcsak anya vagyok, hanem nő is.
2018. szept. 15. 07:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt?

Eddig máshogy volt? Régebben többször megdicsért?


(Csak mert gondolom, hogy évek óta együtt vagytok, ha már ott tartotok, hogy van közös babátok.)

2018. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lassan 10 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy sok idő és ne várjam azt, ami régen volt, de én nem szeretném, ha csak eléldegélnénk egymás mellett és pár év múlva az lenne a vége, hogy másra vágyunk. Szeretném a “tüzet” fenntartani, de egyenlőre nagyon úgy tűnik, hogy neki minden mindegy, nem hajlandó semmi energiát a házasságunkba fektetni, én meg egyedül kevés vagyok ehhez. Sokszor elmondtam már neki ezeket, de erre az a válasza, hogy hülyeségeket beszélek...
2018. szept. 15. 07:27
 3/20 peca1000 ***** válasza:
33%

Ez az élet rendje kedves kérdező!


És ez így is marad, ez a normális.


Megszokta, hogy ilyen vagy.

Mindig mond meg mikor hazajön, hogy ezt és ezt csináltam, dícsérj meg.


Egy idő után magától fogj, tapasztalat 41 ffi házas :)

2018. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
És Te meg szoktad dicsérni a fèrjedet?
2018. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Miért kéne megdicsérnie? Én a 9 hónapos kislányommal vagyok itthon, közben újra babát várok, de a hajam mindig frissen mosott, pici sminket én is viselek és az első 6 hetet leszámítva nem hordok pizsit v mackónadrágot itthonra sem. Főzök, mosok, gyakran sütök valamit. Ezt mindenképp megcsinálnám, hiszen ez a természetes. Mit dicsérjen meg a normális, egyértelmű dolgokon?
2018. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Az 5-ösre ne hallgass,belénevelték a cseléd sorsot.

Igenis fontos hogy néha-néha kapjon a nő bókot,bár kérdező neked is meg kell őt dicsérni néha,a férfiak is szeretik ezt :) A férjed annyira megszokta hogy mindig jól nézel ki ezek szerint,hogy ezért nem tűnik fel neki hogy ez mennyi energiába kerül.Szerintem legyen olyan nap is amikor nem raksz sminket,és nem vagy tipp-topp.

2018. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Eszembe jutott még pár dolog. 1. Gondold végig, miért van ekkora szükséged a szóbeli megerősítésre! 2. Nézd egy kicsit más szemmel a férjedet! Ahelyett, hogy a hiányossága miatt keseregnél, gondold át, mi az, amit szeretsz benne. Senki sem tökéletes. 3. Gondold át, nem lehet-e, hogy máshogy mutatja ki a szeretetét a férjed. Úgy tűnik, a szép szavak nem az erőssége. De valamiért úgy gondoltad, jó ötlet gyermeket vállalni vele. Ez egyébként nekünk is okozott nehéz órákat a férjemmel. Más a szeretet nyelvünk. Nekem az érintés, neki a gondoskodás. A magunk módján mind a ketten 110%-ot adtunk bele, a mégis ùgy éreztük, tojik ránk a másik. Lehet, hogy nálatok is ilyesmiről van szó.
2018. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szülés utáni agybajod kezd kibontakozni :)

Egyébként én büszke vagyok rád ügyes vagy, sok nő nemhogy magára nem nagyon ad szülés után, de a háztartás is úszik. Én sajnos anno kikaptam egy lusta feleséget(most már csak ex), szal tudnám értékelni az ilyet.

2018. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Szia .Nekem egy 4 hónapos babám van.Rajtam is van még pár kiló plusz,hasam se a régi .De ígyis sokszor meg dicsér a párom,Virágot is hoz,pedig nem egy nagy romantikus típus.12 éve vagyunk együtt,és nem normális ,h nem dicsér meg.Nekem is mindig észre veszi ha más a hajam,vagy pl jobb napunk volt és volt időm magamra jobban,ezért sminkelek meg csinibb vagyok.
2018. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Miert kene dicserni ? Mert otthon ulsz termeszetes hogy mindent neked kell csinalni es gyereket ellatod

Ez a dolgod ez a munkad

A munkahelyen se dicser senki amiert elvegzed a kotelesseged.

2018. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!