Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is így zajlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is így zajlik?

Figyelt kérdés
Kizárólag azok válaszát várom, akik nincsenek közös kasszán. Így alakítottuk ki,a hitel és a kaja az enyém, a rezsi az övé. Minden hónapban úgy kell kikönyörögni, hogy adjon pénzt a csekkre, majd a következő hónapig azt hallgatom,g hogy én mennyi pénzzel lehúzom és neki azért kell dolgoznia, hogy nekem adja a pénzt. Múlt hónapban a felét adta ide és azt mondta, nincs több.
2018. szept. 8. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez se nem közös, se nem külön kassza, már bocs.
2018. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez alapbol hulyeseg, hogy azt mondod hazasok vagytok egy nem vagytok kozos kasszan. A hazassag vagyonkozosseget jelent, ami azt jelenti, hogy az osszes beveteletek akar az ove akar a tied KOZOS. Ha nagyon tagad en kernek egy bankszamlakivonatot. Megteheted, a felesege vagy. Ha meg kpban kapja a fizeteset akkor meg kozold vele h ne titkolozzon. Milyen mar ez, hogy egy hazassagban nem tudod mennyi penze van a masiknak...
2018. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mégse olyan jó a külön kasszàzàs, vagy nem tudjàtok kezelni. Összegeket ugyan nem írtàl de hitel meg kaja? Ezek a legnagyobb költségek, a kaja legalàbbis. Nem tudom mennyi a törlesztés. Kicsit kevés az infó, de nekem úgy tűnik te többet költesz aztàn még könyörögni is kell neki? Milyen csekkre ? Ha elvileg a rezsit ő fizeti? Zavaros.
2018. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12. Nem írta hogy hàzasok lennènek.
2018. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14...a hazassag temakorben van felteve a kerdes
2018. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!