Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is így zajlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is így zajlik?

Figyelt kérdés
Kizárólag azok válaszát várom, akik nincsenek közös kasszán. Így alakítottuk ki,a hitel és a kaja az enyém, a rezsi az övé. Minden hónapban úgy kell kikönyörögni, hogy adjon pénzt a csekkre, majd a következő hónapig azt hallgatom,g hogy én mennyi pénzzel lehúzom és neki azért kell dolgoznia, hogy nekem adja a pénzt. Múlt hónapban a felét adta ide és azt mondta, nincs több.
2018. szept. 8. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem közös kassza. 😁
2018. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nincs pénze, azért nem ad.
2018. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zajlana így? Kikérem magamnak, nem vagyok hülye! Kivágnám, aki ezt velem meg merné csinálni.
2018. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, félreolvastam, valóban nem vagytok közös kasszán. Egyébként egy házasságban nem alap, hogy közös kassza van?
2018. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs közös kassza. Ami biztos, a párom kártyájáról fizet úgy 50-et, ami minden hónapban. Áram, viz, gáz. A többi csekk, amit az fizet, aki kézbe veszi, megy valahová. Nagy bevásárlások közösen és pénztár előtt össze nézünk már is tudjuk ki fizet. Nagyobb dolgokat, mint tavasszal az egész konyha felújitása, azt én vállalom.

Külön, soha nem, számoltuk, ki mit, mennyit fizet.

2018. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs közös kassza, de ilyent el sem tudok képzelni. Albérletben lakunk, fix rezsivel, hónap elején ezt felesben kifizetjük. Ebben állapodtunk meg, nincs ilyen, hogy "azt mondta, nincs több". A nagyobb bevásárlásoknál egyszer én fizetek, egyszer ő, ha mondjuk bútort veszünk, azt felesben, a saját dolgainkat viszont saját fizetésből, ruha, edzés, mittudomén. Szóval azt a részt se értem, hogy "neki azért kell dolgoznia, hogy nekem adja a pénzt". Vagy az a problémája, hogy elkérted tőle a pénzt a csekkekre?
2018. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem közös kassza, hanem az "egy ujabb hülye, aki eltart egy ingyelot" c. musor ujabb resze.
2018. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Rezsi, hitel fele-fele arányban fizetve. Kajára, egyebekre x összeget teszünk a közösbe, vagy hol ő vesz kaját, hol én.

Nálatok nincs külön kassza, te gyakorlatilag eltartod, és még hagyod magad alázni is. De a kiadásaitok egyáltalán nincsenek arányban.

2018. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Illetve bocsi, *külön, nem közös. Ez meg csak nem is kulon kassza.
2018. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:
100%
Van az ő jövedelme meg a tiétek.
2018. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!