Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő előtti regisztráció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti regisztráció Angliában nem EU-s partnerrel. Tud erről valaki valamit, hogy hogy zajlik és miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
Már itt is zaklathatnak minket ilyesmivel,hogy milyen színű volt a párom múlt hét szerdai zoknijának a kislábujján a csík, vagy ilyen hülyeségeket majd csak a bevándorlásiak kérdeznek, ha igényli a párom a papírokat?
2014. ápr. 7. 09:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megijedtem mert eléggé befelé forduló vagyok, rossz megfigyelő,és még azt se tudom megmondani, milyen színű bugyit vettem fel reggel, szóval az ilyen részletekkel gondban lennék, hogy milyen színű ez meg az a házban meg ilyenek :/
2014. ápr. 7. 09:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, vannak érdekes kérdések, mielőtt összeadnak. Igazából addig nem is kapsz engedélyt a házassághoz, míg át nem mész azon a "teszten". Ne görcsölj rá, ha tényleg együtt éltek, akkor tudod majd a válaszokat.
2014. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valójában még nem éltünk együtt életvitelszerűen, csak 1-1 hetet 1-2 havonta, mert még be kellett fejeznem a sulit, mielőtt hozzá költözök, ez még csak most jött össze. 2 éve ismerjük egymást,gyakorlatilag minden nap egész nap beszéltünk azóta, nem is értem, hogy volt állandóan ennyi témánk. Nyár végén akartunk összeházasodni, de mivel lejárt a vízuma, nagyon féltem, hogy elveszíthetem és ezért sürgettem meg. Abban biztos vagyok, hogy nem ezért vesz el, mert nem akart itt maradni, azt szerette volna ha én megyek vele haza, mert lett volna egy nagyon jó munkalehetősége, én vettem rá, hogy maradjunk, mert itt is lesz majd lehetőség, de itt nekem is lesz és ketten többre megyünk, mintha csak neki van jó munkahelye.
2014. ápr. 7. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kérdéseket nem úszod meg. Ahogy az első írta. Előbb jönnek a kérdések (amik sokkal szigorúbbak Angliában) és ha kiderül nem érdekből jönne létre a házasság akkor megadják az engedélyt a házasságra.

Nem rád gondolok, de sajnos vannak olyan esetek amikor a férfi akár 2-3 évig is képes udvarolni a nőnek, hogy elvegye feleségül, a vízum miatt, az állampolgárság miatt. A kolléganőm (angol) 2 évig együtt élt egy afrikai férfival. Szerelmes volt belé. Esküvőre készültek, nem adták meg az engedélyt, mert kiderült a férfinek a kolléganőm volt a 3-dik olyan angol menyasszonya akit el akart venni. Pedig türelmes volt a pasas. 2 évig várt. A vicc az egészben, hogy a nagy szerelmes férfi amikor elutasították a kérelmet, és mondták, hogy 1 év múlva próbálkozzanak, inkább szakított a nővel, és lelépett...

Szóval én nem sürgetném annyira az esküvőt. A párod kérhet újra vízumot, és akkor visszajön, éljetek együtt 1-2 évet.

2014. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudunk együtt élni, ha elmegy :( Egyébként abban tényleg biztos vagyok, hogy nem a vízum kell neki, mert csak miattam maradt. Majdnem szakítás volt belőle, mert egyikünk sem akart ott lakni, ahol a másik, végül ő engedett hamarabb, de hetekig vita volt belőle, amikor kitalálta, hogy haza akar menni. De még mindig nyílt kérdés, hogy oké, kipróbáljuk, hogy itt maradunk, de ha bármi nem megy, akkor hazamegyünk hozzá, ez a kompromisszum.
2014. ápr. 7. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor jár le a vízuma pontosan? Te mikor tudnál kiköltözni hozzá?
2014. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Két hét múlva költözök. A vízuma már lejárt, nem is mondta el, mert úgy volt vele, hogy úgyis hazamegy én meg majd oda költözök hozzá, nem Angliába. Csak akkor mondta el, amikor rávettem, hogy maradjon és ott költözzünk össze, mert én nagyon beleéltem magam, és legalább próbáljuk ki, mielőtt eldöntjük, hol éljünk. Az esküvő terve már egy éve megvolt, most augusztusban lett volna. Amikor elkezdődött a kapcsolatunk, még a gondolatában sem volt Anglia, Ukrajnában tanult és utána egyenesen haza akart menni. Csak miattam ment Angliába, mert tudta, hogy oda akarok menni én is. jelentkezett a hadseregbe, mert akkor még nem volt munkalehetősége otthon. De megváltoztattak valami törvényt és menetközben megszakították a jelentkezését, pedig már elkezdte a vizsgákat. Mindezzel egyidőben jött neki a munkalehetőség otthon és meggondolta magát. Azzal győztem meg végül, hogy maradjunk, hogy szeretnék még továbbtanulni, mesterképzésre menni Angliában, ami igaz is. Ő ezt nem tudta, ezért gondolta, hogy gond nélkül vele mennék...De lényeg a lényeg, hogy egymás nélkül nem tudjuk elképzelni a jövőt a továbbiakban, és szinte kínszenvedés volt kivárni, amíg együtt lehetünk. És a szerelmére a bizonyíték, hogy az én álmaimat az ő lehetőségei elé helyezte....számomra ez "perdöntő".
2014. ápr. 7. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hónapja voltunk az interjún, mi is be voltunk parázva, hogy miket kérdeznek majd. Végul nagyon szimpla kérdések voltak, hogy hol dolgozom, párom mit és hol dolgozik, hány éves, én hány éves vagyok, mikor van a szuletésnapja és biztos vagyok-e benne, hogy nem vízum miatt akar elveni (ezt 3 féle módon is feltették).
2014. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!