Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ismerei el a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerei el a férjem a teljesítményemet?

Figyelt kérdés

Tudom, kommunikáció. Az a helyzet, hogy már felvetettem neki a kérdést többször is, de mára idegesíti, előtte pedig elintézte egy olyannal, hogy "úgyis tudod, hog büszkre vagyok rád, minek mondogassam?".

Szóval mostanában nagyokat léptem elő a munkámban, mint beosztásban, mind pedig fizetésben. Ő az egészet elintézte azzal, hogy "f.sza"... Nem várom, hogy ajnározzon túlságosan, de sok energiám van ezekben és pont a legfontosabb embertől nem kapok ennél elismerőbb szavakat, ami nagyon rosszul tud esni. Pláne úgy, hogy a barátainak már akkor szívből gratulál, ha elvégeznek egy egyszerűbb képzést, nyernek pókeren egy kisebb összeget vagy hasonló.

Én rendszerint biztosítom őt a támogatásomról és elismerem minden sikerét szavakban. Ezen kívül a gondon kívül amúgy nincs úgy nagyobb gondunk, de mégiscsak zavar... Szerintetek miért lehet? N28


2018. szept. 3. 07:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy más férfi sem magasztalja?

Engem a férjem simán megemlít az ismerősöknek/új ismerősöknek/kollegáknak, hogy igazságügyi szakértő lettem. Büszke rám, és szembe is dicsér.

2018. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
"még csak 1 poharat sem kell soha elmosognia" - ez elég nagy baj. A fenekét nem szoktad kitörölni helyette?
2018. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
22: Jaja, nagyon nagy baj, nincs idő a macskát simogatni!
2018. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Más a szeretetnyelvetek és ő "nem használja" a tiedet. Neked fontos lenne, hogy elismerjen, hiszen ezzel a szeretetét fejezné ki feléd. Ő ezt valószínűleg nem tudja, vagy igazán nem is érti, hogy fontos lenne. Biztos kifejezi a maga módján, az ő szeretetnyelvével (pl. érintés, ajándék, szívességek), csak te erre kevésbé vagy vevő.
2018. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%
Csak a saját sikertelenségét éli meg, ez nem rólad szól.
2018. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%
Na b+, előjött a szeretetnyelv szó. Törlöm magam mindjárt.
2018. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%
"Férjed" Már csak egy fotel vagy számára . Jó heverészni benne meg kényelmes de nem több. Tudod a házasság öli a kapcsolatokat.
2018. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%
#23 Na mi az, érzékeny pontra tapintottam? A te feneked is kakis, amíg az asszonyka ki nem törli? Már ha létezik egyáltalán :)
2018. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28: Dehogy, arra fórumokon izmozó feministák nyelvét használjuk.
2018. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
93%

Elég nagy baj, ha még egy poharat se kell elmosnia....Nem kell kinyalni a pasik seggét és akkor ők se kényelmesednek el...

Amúgy meg egyszerűen irigy, frusztràlja hogy többet keresel nàla, és a sikered, ezt sok pasi nem viseli el, ha egy nő megàll a làbàn, nem függ tőle. Szàndékosan nem a férfi szót hasznàltam. Mert az ilyenek nem azok. Nem is tàrsnak valók.

2018. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!