Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ismerei el a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerei el a férjem a teljesítményemet?

Figyelt kérdés

Tudom, kommunikáció. Az a helyzet, hogy már felvetettem neki a kérdést többször is, de mára idegesíti, előtte pedig elintézte egy olyannal, hogy "úgyis tudod, hog büszkre vagyok rád, minek mondogassam?".

Szóval mostanában nagyokat léptem elő a munkámban, mint beosztásban, mind pedig fizetésben. Ő az egészet elintézte azzal, hogy "f.sza"... Nem várom, hogy ajnározzon túlságosan, de sok energiám van ezekben és pont a legfontosabb embertől nem kapok ennél elismerőbb szavakat, ami nagyon rosszul tud esni. Pláne úgy, hogy a barátainak már akkor szívből gratulál, ha elvégeznek egy egyszerűbb képzést, nyernek pókeren egy kisebb összeget vagy hasonló.

Én rendszerint biztosítom őt a támogatásomról és elismerem minden sikerét szavakban. Ezen kívül a gondon kívül amúgy nincs úgy nagyobb gondunk, de mégiscsak zavar... Szerintetek miért lehet? N28


2018. szept. 3. 07:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk, de ilyen elvárás sem, még csak 1 poharat sem kell soha elmosognia, szóval nincs "háziasszonyosítva".
2018. szept. 3. 08:15
 12/31 A kérdező kommentje:
Mostanában nem is lesz gyerek, de majd ha igen, akkor sem várok el ilyet, az nekem lenne a leginkább unszimpatikus és ezt ő is tudja.
2018. szept. 3. 08:16
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Irigykedik rád, ezért nem tud őszintén veled örülni.
2018. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Én is sorolhatnám, mennyiszer örült a sikereimnek. Sose. Úgyis jó vagy, de miért nem kértél többet, miért vagy sokat bent....

Neki nem jött be az élet, nekem alakul, csak a kedvem veszi, amikor akitől támogatást várnál az tojik rád magasról.

2018. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 peca1000 ***** válasza:
10%

Lehet, hogy már hozzászokott ahhoz, hogy mész fokozatosan fel a ranglétrán, így nem hat rá az újdonság erejével.


Meg lehet, hogy nem is érti a pozíciód fogalmát, hogy az mit is jelent, mivel jár.


Mond neki, hogy ez mennyivel dobja meg a fizudat. Közös kasszánál nem mindegy.


A felesègem tanár.


Ott is hol ilyen, hol olyan fokozatot kap, amiről fingom sincs, hogy mit jelent.


Meg szoktam kérdezni, hogy ez mit jelent pénzben, mert az a lényeg. Ott már tudok minek örülni, de én is a férjed szintjèn.


Más férfi sem magasztalna fel jobban, teljesen mindegy, mit érsz el, a fa.....sza szó már elég nagy dícséret :)

2018. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%
Irigy rád. Ez nem jó....
2018. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nem irigység, hanem sima szocializáció. Elég gyakran előfordul, hogy egy családban ilyesmi nem fordul elő amíg a gyerek felnő, így fogalma sincs az embernek hogyan kell egy ilyen helyzetben viselkedni. Bőven nem minden férfi ilyen és nem mindenki szajra le, ha a párja eredményeket ér el.
2018. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha, figyelmesen elolvastad volna #17. a Kérdező leírását, akkor láthattad volna, h a férje másoknak gratulál, elismerő szavakat mond, vagyis, nem szocializációs probléma van a háttérben.
2018. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén szükséged van neked egy ilyen emberre? Direkt nem használom a társ szót.
2018. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért tőle várod az elismerést egy olyan dologért, amiről valószínűleg meg sem kérdezted, és aminek ő csak a hátrányait látta? Mert nyilván sokkal fáradtabb, hisztisebb voltál, kevesebb időt, figyelmet kapott tőled és közben elhanyagoltad az ő elvárásait, hogy a munkahelyinek maradéktalanul megfelelj. És gondolom ebbe a pozícióba bele van kódolva, hogy ez így is marad. Ennek miért kéne örülnie?
2018. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!