Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha visszamehetnél az időben, és ujra kezdhetnél mindent, melyik házasságot(kapcsolatot) választanád, az elsőt, vagy a másodikat, vagy a többediket?

Értelemszerűen a számodra legfontosabbra szól a kérdés:)



2018. szept. 1. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegit. Az osszes kozul.
2018. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az lefelejtődött még a kiírt kérdésből, hogy hány házasságod volt?
2018. szept. 1. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szívem szerint egyiket sem választanám, mert mindegyik rosszul végződött és nem akarom újra átélni azt, hogy szenvedek valaki elvesztése miatt.
2018. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

minden úgy jó ahogy van.

és mivel így van,úgy sem marad így.

u.i.

a többedik kapcsolatomból van a gyerekem és miatta,az ő léte miatt nem változtatnék semmin se,akkor se ha volt előtte ideálisabb kapcsolatom is.

2018. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 Melyik volt az ami a szívedhez a mai napig a legközelebb áll?
2018. szept. 1. 21:48
 6/13 Bétó apó ***** válasza:
74%
Egyiket sem. Visszatekintve mindegyik kapcsolatom jobb, hogy véget ért, még ha akkor nem is éreztem így. Elég volt belőlük egyszer. Ha már választanom lehetne, megpróbálkoznék még egyszer az egyik olyan csajjal, akivel anno valamiért nem jött össze. Egyik-másik jónak ígérkező, de valamiért megakadt kapcsolat jobban izgat a mai napig, míg amelyek lefutottak, már nem jutnak eszembe...
2018. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjemmel vagyok 10 éve és életem legjobb döntésének tartom, hogy hozzámentem. A legjobb barátom, a szeretőm, a gyermekeim apja, a legmarhább haverom és a legjobb apa és férj egy személyben.
2018. szept. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem több kapcsolatom és kalandom is volt, és maximum 2re mondanám azt, hogy talán kihagynám, az összes többit akkor is újra csinálnám, ha ugyanúgy vége lenne. Mindegyiknek komoly szerepe volt abban, hogy azzá váljak aki, és összejöhessek a jelenlegi párommal.
2018. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mostanit :)
2018. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudom, hogy a gyerekeim kitörlődése nem okoz válságot a világ folyásában, akkor teljesen új életet kezdenék.(jobb apát érdemelnek, nem olyat amelyik tönkre tette az anyjukat) egyik kapcsolatomat se kezdeném el, ellenben jóval előbb elmennék a részeges anyám mellől és az aktuális kanjaitól(bárhol jobb lett volna), és talán nem egy elcseszett két jó szóért eladom magam roncs lennék most.
2018. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!