Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyunk házasok a férjemmel Azt érzem sosem szerettem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az elején sem szerettem szerelemmel,csakmknt barátot.Azt mondták,nyugi jó ember,majd megszereted

Tényleg jó embet,jó apa

De néha iszonyatosan bunkó tud lenni,önző .Az a fajta,aki mondenkinél okosabb,bölcsebb.

Soha megnem dicsérne,egyedül a főztöm,amit dicsérget.De csak ennyi az értékem?Nevelem a gyerekeket,dolgozom de sok jó szót nem kapok tőle.Ha látja ,hogy hullafáradt vagyok,cseszegtet..

Ennyi az életem ,a hàzi cseléd suerepére jó vagyok?

Máshol előadja,milyen boldogok vagyunk,de én egyre jobban eltávolodok tőle,taszit.

Kezdek bele betegedni ebbe,a gyerek a ház és közös hitel termęszetesen össze tart minket


2018. aug. 25. 07:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8*

Igenis én dicsérem ęs elismerem a munkáját.Biztatom mikor fáradt és gondterhelt

Ez vissza felé nem müködik.Semmit nem próbál a házasságunkért tenni...pár kedves szó,vagy egy ölelés hogy tényleg szerhető legyen számomra

2018. aug. 25. 11:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Tehát a történet arról szólt, hogy te férjhez akartál már menni, gyereket vállalni, és ehhez kerestél alanyt. Hát ez a hozzáállás baromi nagy hiba volt.
2018. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el a szeretet 5 nyelve című könyvet. Számomra komoly tanulság volt.

Röviden arról szól, hogy minden embernek megvan a "szeretetnyelve" és minden embernek van egy "szeretettankja". Ha nem egy nyelven beszéltek, akkor egy idő után nehezen fogjátok érteni egymást. Nálatok azt gyanítom ez áll fenn, ahogy nálunk is, de amióta a könyvet olvastam tudunk tudatosan tenni azért, hogy jobban értsük egymást, képesek legyünk tölteni egymás tankját anélkül, hogy a másiknak veszekednie kellene ezért.

2018. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdező, de kénytelen vagyok azt valószínűsíteni a leírásod alapján, hogy a férjed valószínűleg tisztában van vele, hogy nem vagy szerelmes belé, hanem a jó családapa-tulajdonságai miatt kvázi megtűröd őt. Mert nem hülye. Fordított esetben te mégis hogyan viselkednél?
2018. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor te valami brutalszep no vagy ?:
2018. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tarts egy szeretőt. 41F
2018. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg lehet egy barátot is szeretni, csak fel kell építeni a kapcsolatot. De ehhez szükség van a másik elismerésére, dicséretére, ha megérdemli.
2018. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!