Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyunk házasok a férjemmel Azt érzem sosem szerettem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az elején sem szerettem szerelemmel,csakmknt barátot.Azt mondták,nyugi jó ember,majd megszereted

Tényleg jó embet,jó apa

De néha iszonyatosan bunkó tud lenni,önző .Az a fajta,aki mondenkinél okosabb,bölcsebb.

Soha megnem dicsérne,egyedül a főztöm,amit dicsérget.De csak ennyi az értékem?Nevelem a gyerekeket,dolgozom de sok jó szót nem kapok tőle.Ha látja ,hogy hullafáradt vagyok,cseszegtet..

Ennyi az életem ,a hàzi cseléd suerepére jó vagyok?

Máshol előadja,milyen boldogok vagyunk,de én egyre jobban eltávolodok tőle,taszit.

Kezdek bele betegedni ebbe,a gyerek a ház és közös hitel termęszetesen össze tart minket


2018. aug. 25. 07:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy partnert az feldobja a mindennapjaidat.
2018. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Szar ügy. Válhatsz el. Ha csak szexuálisan lenne kevés, akkor azt tanácsolnám, hogy menjetek el swinger klubba, nade így? Ez kuka.
2018. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok. Még korán van nem sikerült elsőre értelmeznem a kérdést. Na akkor a tanácsom az, hogy törődj bele!
2018. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Sokan maradnak így a kapcsolatban a gyerek miatt vagy a hitel miatt mint ahogy említetted. Ülj le azért 1 órára és gondold végig hol vagy te ebben az egészben. Nem biztos hogy fel kell áldozni magad valamiért amit nem szeretsz. Mert hidd el az életben csak az azzal teszel jót másoknak ha te is jól érzed magad. Különben nem fogod igazán szeretni és tőle is elveszed a lehetőséget, hogy más szeresse. De mellesleg amit csináltál hogy szerelem nélkül mentél férjhez, hát ezt is pörgesd végig. Hogy pontosan akkro miért is mentél hozzá. Jól kibabráltál vele is, de persze nem bántnai akarlak, hanem azt mondom hogy gondold át az életedet és hogy merre szeretnél menni. Nincsenek megoldhatatlabn dolgok. Ha menni akarsz menj.
2018. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért nem kavartál régen inkább a helyi menő csávóval a barát helyett?
2018. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak egy életed van,te döntesz.
2018. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves5*!

Nem kavartam a helyi menő csávóval,mert a helyi menő csávók csak egy dologra hajtanak

2018. aug. 25. 09:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed: csak erre vagyok jó? No és ő csak arra jó, hogy jó apa, meg rendes ember? Ilyen alapon összejöhetnél egy csomó emberrel. Szerelem nélkül felesleges egy kapcsolatba belemenni. A barát az barát, nem megyünk hozzá. Nem dicsér téged, te sem dicséred őt. Ez így nem jó kapcsolat. Én a helyedben ebbe bele sem mentem volna így, tehát nehéz tanácsot adni, de én elválnék, mert ennél még egyedül is jobb. Hány éves a gyerek?
2018. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Pontosan miért is mentél hozzá feleségül?


2. És kik mondták, hogy "nyugi jó ember,majd megszereted"?


Légy szíves, mindkét kérdésre válaszolj, kérdező. Mert ez, amit leírtál, nagyon kevés ahhoz, hogy érdemi választ lehessen adni neked.

2018. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért mentem hozzá,mert sok csalódáson túl azt néztem,hogy egy ember,aki nem csak a külsőmért szeret

Mindenki,barátok és család biztattak,ha ennyire jól kijövünk nyugodjak meg a házassság is müködni fog

2018. aug. 25. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!