Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mi van ilyenkor?
Egyedül nem fog menni. Ő is kellene hozzá, de az elmondásod alapján tojik rá. Szerintem úgy van vele, hogy kimondtátok, hogy újra kezditek, és ennyi. Azt hiszi ezzel meg van oldva a probléma. Csak tenni is kell egy kapcsolatért! Komolyan mondom nem értem, némelyik pasi tényleg ennyire agyalágyult???
Beszélj vele, hogy ez így nem lesz jó. Reméljük észbe kap.
Semmi. Ő nem akar változni, neki nyilván nagyon kényelmes a langyos fos. Téged meg nyilván ismer annyira, hogy tudja, hogy ilyen ócska ígéretekkel hónapokra el tud hallgattatni.
Most el kell döntened, hogy neked is jó-e ez a biztos, de lélekölő semmi életed hátralévő részében, vagy kockáztatsz és megpróbálsz újrakezdeni.
Amikor nem volt otthon a gyerek. Próbálkoztál azzal,hogy romantikus vacsorával várod haza? Szépen megterìtesz,kiöltözöl,jó parfűm...előveszed a legnőiesebb oldalad?
És/vagy spontán szex nem kimondottan a hálóban az ágyon?
Pasi vagyok...volt két eset,hogy szétmentünk az exeimmel 20on évesen még.Első :(ne nevessetek) 21 éves lányt 17évesre cseréltem...miért?17éves melett fiatalabbnak éreztem magam volt pezsgés a 21 évessel meg megszokottság unalom kb 5évet fiatalodtam lélekben a váltással.
Második imádom a gyerekeket millió képpel bizonyíthatnám. Ezért belementem egy kapcsolatba egy anyukával,aki zűrös körűlmények közt élt,a szüleivel és a nővére(i)vel. Őt egy kb vele egykorú de teljesen szabad lányra cseréltem ,mondjuk ott tényleg átestem a ló túloldalára. A 9kor alszok a gyerekkel nőt hajnalig bulizzunk aztán kiadós szex és mehetsz dolgozni...Szerintem mindkét esetben a poshado állóvizet egy pezsgő jakudzira cseréltem.Miért ne lehetnél te a férjed új nője aki időnként pezsgést visz az életébe.???
"Második imádom a gyerekeket millió képpel bizonyíthatnám."
4-es, remélem nem "pedró" vagy!
amúgy totál unszimpi, amiket mondasz, egy éretlen, egocentrikus, élveteg fiúcska mindennapjaiba nyerhettünk betekintést.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!