Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Férjemmel úgy döntöttünk, megpróbáljuk rendbe hozni a dolgokat. Igyekszünk mindketten változni, viszont valami hiányzik. Olyan semmilyen érzés, olyan nagyon megszokott. A nyár nagy részén nem volt itthon a gyerek. Mégsem csinált velem semmi közös programot. Hiába mondtam, hogy menjünk moziba, fürdőbe, sétálni, semmit nem csináltunk együtt. Most újra jön az ősz,a suli,a folyamatos rohanás. Hogyan találjak vissza hozzá, ha úgy érzem, egy hatalmas szakadék van köztünk. Hogy hiába vagyunk együtt közzel húsz éve, egyáltalán nem ismerem.
2018. aug. 23. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyedül nem fog menni. Ő is kellene hozzá, de az elmondásod alapján tojik rá. Szerintem úgy van vele, hogy kimondtátok, hogy újra kezditek, és ennyi. Azt hiszi ezzel meg van oldva a probléma. Csak tenni is kell egy kapcsolatért! Komolyan mondom nem értem, némelyik pasi tényleg ennyire agyalágyult???


Beszélj vele, hogy ez így nem lesz jó. Reméljük észbe kap.

2018. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi. Ő nem akar változni, neki nyilván nagyon kényelmes a langyos fos. Téged meg nyilván ismer annyira, hogy tudja, hogy ilyen ócska ígéretekkel hónapokra el tud hallgattatni.

Most el kell döntened, hogy neked is jó-e ez a biztos, de lélekölő semmi életed hátralévő részében, vagy kockáztatsz és megpróbálsz újrakezdeni.

2018. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Te próbálkozol? Ugye tudod, hogy kettőtökön múlik minden, nem csak rajta. Tedd meg te az első lépést, mutasd meg neki, hogy mit vársz, mit szeretnél, okozz neki örömöt először te. Én így csinálnám a helyedben. Talán neki is megjönne a kedve.
2018. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amikor nem volt otthon a gyerek. Próbálkoztál azzal,hogy romantikus vacsorával várod haza? Szépen megterìtesz,kiöltözöl,jó parfűm...előveszed a legnőiesebb oldalad?

És/vagy spontán szex nem kimondottan a hálóban az ágyon?

Pasi vagyok...volt két eset,hogy szétmentünk az exeimmel 20on évesen még.Első :(ne nevessetek) 21 éves lányt 17évesre cseréltem...miért?17éves melett fiatalabbnak éreztem magam volt pezsgés a 21 évessel meg megszokottság unalom kb 5évet fiatalodtam lélekben a váltással.

Második imádom a gyerekeket millió képpel bizonyíthatnám. Ezért belementem egy kapcsolatba egy anyukával,aki zűrös körűlmények közt élt,a szüleivel és a nővére(i)vel. Őt egy kb vele egykorú de teljesen szabad lányra cseréltem ,mondjuk ott tényleg átestem a ló túloldalára. A 9kor alszok a gyerekkel nőt hajnalig bulizzunk aztán kiadós szex és mehetsz dolgozni...Szerintem mindkét esetben a poshado állóvizet egy pezsgő jakudzira cseréltem.Miért ne lehetnél te a férjed új nője aki időnként pezsgést visz az életébe.???

2018. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja ami kimaradt,nem tervezgetni kell,spontán cselekedni...
2018. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

"Második imádom a gyerekeket millió képpel bizonyíthatnám."


4-es, remélem nem "pedró" vagy!


amúgy totál unszimpi, amiket mondasz, egy éretlen, egocentrikus, élveteg fiúcska mindennapjaiba nyerhettünk betekintést.

2018. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
6is legalább tanácsot adtam nem beszóltam másnak
2018. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!