Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a beszólás csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a beszólás csak szerintem nem vicces? Vagy tényleg nem értem a viccet?

Figyelt kérdés
Strandon voltunk. A férjem, szerinte csak viccből, kifejtette, hogy ez a strand jobb, mint a többi, mert sok jó csaj van, lehet nézelődni. Majd miután feküdtem mellette háton, mondtam, hogy így tok jó lapos a hasam. Erre közli, hogy ha négykézláb állok, akkor meg legalább a melleim is a helyükre kerülnének. És ez szerinte vicces, nem érti, miért sértődtem meg. De akkor ezek szerint ilyeneket gondol rólam? Miért várja el, hogy 40 évesen ugyanolyan feszes legyek, mint a 20 éves csajok? Hát ő sem olyan csinos, mint sok éve, mint mikor megismerkedtünk.
2018. aug. 21. 05:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

azért röhögöm, ahogy a 22 évesek megmondják a tutit egy több év(tizedes) házasságban élő nőnek a tutit, meg hogy mit hogy kéne gondolnia.


37/N

2018. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvastam el a válaszokat.



Felröhögtem a kifejtésben a melles résznél. Szerintem rettentő vicces férjed van, gyorsan reagált és igazán kreatív. Biztos kellemes társaság a hétköznapok során.


Ahol azt magyaráztad neki, hogy háton fekve lapos a hasad, az jutott eszembe, hogy "úú de béna/buta, tipikus nő", erre a férjed jól lecsapta ezt a magaslabdát.


Sajnálom, hogy ilyen jófej pasast nem értékelnek. Régen sem bírtad a humorát? Miért mentél hozzá?


Engem nem zavar, ha rajtam élcelődik a párom, hisz egymás szekálása napi program a kapcsolatainkban, hisz tudjuk, hogy szeretjük egymás "hibáit" is.


34es méretem van, kicsi mellekkel. Az egyik exem abban az időben, mikor nyaggattam, hogy kövér vagyok, elkezdett bálnázni és dagi vicceket elsütni. Nem nyaggattam többet, csak, ha akartam, hogy cukkoljon. Bírtam, ahogy menekül, nehogy az ölébe üljek:)


Rávilágított, hogy nevetségesen viselkedsz, te meg nem vetted a lapot.

2018. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

mull pasha édesanyád legnagyobb értéke is ez?


Komolyan egyesek úgy szedik szét a nőket, mint a hentes és mintha nem lennének értékes, normális nőrokonaik.


"De ha a farka mérete lenne poén tárgya, akkor mindenki a szívéhez kap, hogy hogy mondhat ilyet a felesége."ű


Nekem is ezzel van a bajom, elég jól leírta. Valahogy itthon még mindig dívik (főleg 30 felett) a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lenni a nőnél, de a nő, ha hízik akkor világvége van.

A ex-barátom folyamatosan utalgatott rá, hogy híztam. Neki viszont mikor az orvos közölte, hogy bizony fogynia kéne, teljesen felháborodott. Hogy ő jó így.

Ő simán közölhette, hogy velem külsőleg mi a baj, hogyan kéne vágni a hajam, de ha én mondtam hasonlóakat akkor iszonyat sértődés lett a vége.

Vagy a másik exem, aki feltolta a mellem, hogy így kéne állnia (az undormány ceruza teszten pedig átment a mellem), miközben neki szembetűnő testi hibája volt, amit korrigálni lehetett volna. Jaaaj, de ő nem tehetett erről.


És egyik sem volt útszéli tuskó, hanem szülők kedvence barát típus.



Aztán jön a "nők miért nem értik a viccet".


Viccelődjünk akkor kopaszodással, alacsonysággal, impotenciával.

2018. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
"Felröhögtem a kifejtésben a melles résznél. Szerintem rettentő vicces férjed van, gyorsan reagált és igazán kreatív. Biztos kellemes társaság a hétköznapok során." Ja a proli szintű humor...
2018. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
18%

Ez provokáló kérdés, egyértelmű. :) Igaza van a 46nak.

58 mikor unod már meg hogy nőnek adod ki magad?

2018. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Tényleg nem provokáló kérdésnek szántam. Nem lenne gond a bunkó humorral, ha tényleg humornak szánná. Csak míg én ezt kapom, addig ő mindenféle gondolkodás nélkül, mellettem is bámulja a csajokat, még utánuk is fordul. És ez viszont megalázó. Többször mondtam neki, hogy rosszul esik, de szerinte ebben nincs semmi.
2018. aug. 21. 13:04
 27/31 anonim ***** válasza:
26%

Az a része gáz, hogy 20on éveseket nézeget, de a beszólása meg tök jogos.


Infantilis, tök felesleges megjegyzést tettél, amire ő hasonlóan elmebeteg választ adott.

2018. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%

Én is 22 vagyok, de annyit tudok rá mondani ennyi idősen is, hogy van, aki szereti az ilyen vicceket, akár a durvábbakat is. Nem érdekli, hogy milyen sértő dolgot vág a fejéhez a másik, csak visszaszól egy még durvábbat.


Aztán van az a típus, aki nem szereti az ilyen vicceket - én is ilyen vagyok.


Úgy gondolom, hogy pár nap után ki lehet ismerni, hogy ki milyen, és ha valaki nincs benne az ilyen jellegű tréfákban, azt igen is békén kell hagyni velük. Ki nem állhatom, amikor nem tartják tiszteletben, hogy nekem ezek nem mennek vicc számba. Ilyenkor lehet mondani, hogy nincs humorérzékem, meg búvalb**zott vagyok, de nem tudok vele mit csinálni. Kicsi koromtól kezdve ilyen vagyok, nem gondolnám, hogy meg fogok változni.


Szóval én neked adok igazat.

2018. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
Szar "poén". Azért a pasiknàl is be lehet àm talàlni..ha akarsz. Biztos beszóltam volna neki, hogy ja, vannak szép csajok, de legalàbb pasik is, talàn làthatsz pàr kirajzolódó nagy farkat, mert amúhy nincs benne részed. Làssuk hogy röhög, ha az ő lelkecskéjébe gàzolnak bele.
2018. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos a proli nem nyert, mindenki generációk óta értelmiségi a családban és én is köztük vagyok. Ráadásul ez a beszólás kifejezetten elmés, kreatív emberre vall, kicsit sem "proli".


27 évesen van már 6 éves kapcsolat a hátam mögött, ennyi idő után azt tudom mondani, hogy bizony a humor, a közös célok és a szex tartja össze a kapcsolatokat. Ebből a közös célok után a humor a legfontosabb.


Fogalmam sincs, miért jönnek össze párok, ha ez nincs meg az elején. Valóban, mindenkinek mas a humora, szerintem egyik nem rosszabb a másiknál, csak más. A lényeg a közös nevetés.


Én is cukkoltam az exem a pocakjával és azzal, hogy úgy csináltam, mintha ki akarnám nyitni a befőttesüveget helyette(vékony volt). Jókat nevetett ő is, ahogy az az exem is, aki akkor volt, mint én, ezért párszor cukkoltam.


Sosem erre mentek rá a kapcsolataim, mert a humorunk egyforma volt, pont annyira sértő, amennyi nem zavar, és mindig a cukkolás/játék volt a lényeg, amiből gyakran szex lett, sosem a sértés.


Viszont sosem hagytam volna, hogy a párom úgy vizslasson és dicsérjen másokat, hogy mellette vagyok, vagy hozzám mérje őket. Esetleg szépségversenyen tudom elképzelni. Ha láttunk jónőt az utcán, felhívtuk egymás figyelmét pár pillanatra, de sosem éreztem ezt rám nézve sértőnek, olyan volt, mintha látványosságot mutogatnánk.


Ha úgy érezném másra vágyik és ezért nézelődik, kevés vagyok neki, ezért élcelődik, na az sértene. Szerintem nálad is ez a gond.


Vagy beképzeled, mert alacsony az önbizalmad, vagy valóban így van, ebben az esetben pedig válságban van a kapcsolatod.

2018. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!