Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a beszólás csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a beszólás csak szerintem nem vicces? Vagy tényleg nem értem a viccet?

Figyelt kérdés
Strandon voltunk. A férjem, szerinte csak viccből, kifejtette, hogy ez a strand jobb, mint a többi, mert sok jó csaj van, lehet nézelődni. Majd miután feküdtem mellette háton, mondtam, hogy így tok jó lapos a hasam. Erre közli, hogy ha négykézláb állok, akkor meg legalább a melleim is a helyükre kerülnének. És ez szerinte vicces, nem érti, miért sértődtem meg. De akkor ezek szerint ilyeneket gondol rólam? Miért várja el, hogy 40 évesen ugyanolyan feszes legyek, mint a 20 éves csajok? Hát ő sem olyan csinos, mint sok éve, mint mikor megismerkedtünk.
2018. aug. 21. 05:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%
Számomra nem lenne vicces. De gondolom,nem 3 napja vagytok házasok,hogy ne tudnátok kb,kinél hol a határ. Szerintem csak szegénynek most nem sikerült olyan jól a poénkodás:)
2018. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó írta jól: ha mindketten tisztában vagytok vele, hogy nem a tested az egyetlen értéked, és nem amiatt szeret, akkor ez vicces csipkelődés, röhögj rajta te is egyet. Ha nem látod magad többnek egy darab húsnál, akkor meg sértődj be. :D
2018. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
34%

Alapból nem mondok ilyet hogy ebből a szögből lapos a hasam, ha nem bírom az igazságot, hogy amúgy meg nem. Szerintem az gáz, hogy ezt nem érted fel ésszel és besértődsz a férjed reakcióján. Úgy gondolom hogy a házastárs nem talpnyaló, hogy ilyenkor rögtön elkezdjen ajnározni, hogy jaj drágám te mindenhogy jól nézel ki. Veled van, a te férjed, téged szeret. Ha szex van, akkor kíván is. Ez miért nem elég megerősítés arra, hogy vonzódik hozzád? Inkább a saját önbizalmaddal van gond, ha ez a megjegyzés ilyen nagy cikruszba torkollik.


22n (kapcsolatban, egyikőnk sem bomba testű mégis így vagyunk oda a másikért)

2018. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
Ebben semmi bántó nincs, én tök jót mevettem volna rajta. 😄
2018. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
a napi kitalált provokatív, ami alapján lehet lepontozni, meg a fel a női törzsbrigádot...meg fröcsögni a disznyó férfijakra.
2018. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Kivancsi lennek, hogy a ferfiaknak akkor is ilyen jo humoruk lenne, ha a farkuk lenne a vicc targya.
2018. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ez nem provokatívnak szánt kérdés. Véleményekre voltam kíváncsi. Igen, elmondtam neki, hogy azért ő sem olyan, mint 20 évesen, pocakot eresztett, megereszkedett a bőre. De ez engem nem zavar, ennyi idő után nem ennek kell a lényegesnek lenni. De számára ez a fontos. Nincs pénzem felvarratni a melleim, de ha lenne sem csinálnám meg, aki szeret, az szeresse a tökéletlen testem is. Az is én vagyok.
2018. aug. 21. 10:02
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt mondod a férjednek hogy tényleg jó ez a strand, mert sok izmos, kerek fenekű pasi ját ide. Rádaásul a vizes nadrágjukban látszik hogy milyen nagy farkuk van.

Ha ezen tud nevetni akkor tényleg vicces amit mondott neked, viszont ha nem szakad a röhögéstől akkor nincs humorérzéke, mert te ugye csak vicceltél.....

2018. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak viccnek szánta, nem kell felkapni a vizet. Viszont megértem, ha rosszul esett, mert nekem is vannak periódusaim, amikor fenn akadok az ilyeneken. Nagyon hangulatfüggő. Lehet téged is csak egy rosszabb pillanatban talált meg ezzel.
2018. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan, aki nem veszi fel az ilyen beszólásokat, ismernie kellene téged a férjednek. Szerintem nyugodtan megtarthatta volna ezt az infót, mert senkit sem érdekel. Ha nekem mondja a párom, biztosan kiakadok, én se kezdem el kérdezés nélkül sorolni neki vagy bárkinek a hibáit, mert nem b*szogatni akarom azokat, akik közel állnak hozzám. Szerintem az én párom is magára venni, ha a semmiből elkezdeném sértegetni, hogy fekve nincs végre akkora bele.
2018. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!