Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűntudatom van, vagy nem kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van, vagy nem kéne?

Figyelt kérdés

Szóval altalaban ferjem csaladjaval vagyunk. Nyáron több hetet is folyamatosan, együtt nyaralunk, van vagy 30 rokona. Minden hetvegen a haverjaival vagyunk.

Szuleim külföldön elnek, es evente háromszor negyszer jonnek haza egy egy hetre. Parom mindig 'nyavajog' mert neki nem tetszik valamelyik rokonom, nem a szuleim, de ilyenkor vagyok csak a rokonaimmal.

Látványosan unatkozik, meg kerdezgeti, mikor megyünk haza.

Es emiatt en rosszul erzem magam. Hogy en rakenyszeritem arra ahol o nem erzi jol magát.

Csak ugy érzem hogy en sokkal többet elviselek, a haverjait van hogy napokig, es a rokonait napi szinten, minden nap ott ebedelnek nálunk.

De megis buntudatom van miatta mikor latom hogy o szarul erzi magat.


2018. aug. 7. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom a kérdésed második felében rejlik.
2018. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy nagy gyerek, nem tudja megerőltetni magát minimálisan sem, csak hisztizik.
2018. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Nem azért a hat szelet mákos süteményért, de nem kellene már helyre raknod a párodat? Elvileg felnőttek vagytok, illene úgy is viselkednie.

Te érzed rosszul magad, mert ő egy nagy gyerek? Ne csináld már.


Tessék felhagyni ezzel a `cseléd` életmóddal és legyetek egyenrangú felek a kapcsolatban.

2018. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem kéne, hogy bűntudatod legyen, sőt.
2018. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjed gyerekesen viselkedik.

Vagy erőltesse meg magát és tűrje szépen azt a néhány napot, vagy van még jobb megoldás: maradjon otthon, vagy menjen ő is haza, amíg te a rokonaiddal vagy. Miért cipelitek egymást mindenhova? Nem vagytok összekötni, nem a kapcsolat halála az, amikor külön töltötök némi időt.

2018. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod. Egyrészt a rokonságát nem választja az ember, tehát a férjednek ők nem szimpatikusak, arról sem te tehetsz. Másrészt a szokásos rokonlátogatós vizitet illik pofavágás nélkül, kulturáltan végigülni. Egy szava nem lehet, mert a leírásodból nekem az jön le, hogy a te rokonaid ritkán jönnek, és inkább neked kell többször "elviselned" a férjed rokonait.

Én megkérdezném tőle, hogy mi a gond azzal, ha évente párszor eljönnek és valahogy megmondanám, hogy próbálja meg már kibírni, hiszen te sem szenvedsz látványosan, mikor az ő rokonai jönnek.

2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű,amíg ő az ő rokonaival van addig legyél te is a tiejidnél. Akkor senkinek semmit nem kell elviselnie.


Én legalábbis így csinálnám. Ha ez nem kivitelezhető,akkor sem lennék hajlandó olyan sok időt tölteni az ő társaságában (azt veszem ki te ott nem érzed jól magad).

2018. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed magad rosszul, mert ő egy idióta bunkó?


Ejha... én a második pofavágása után megmondanám neki, hogy akkor elmehet, ahová akar de vissza se jöjjön.

2018. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Raknàm ki a szürét...

Elvàrja hogy te jopofizz a haverjaival de forditott helyzetben totàl letojja

ha ö nem erzi magat jol akkor erezd te magad szarul

tipikus gyerekes viselkedes,konkretan lelkileg zsarol.

Es majd azon kapod magad h valasztanod kell a ferjed vagy a rokonaid között.

Remelem nincs gyereketek!!!Jol gondold meg!!

2018. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Salk Balázs ***** válasza:
Látványosan feküdj le aludni a következő szeánszon ami nálatok van, és kérd meg a párod mosogasson el maguk után.
2018. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!