Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi, miért nem rakja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, miért nem rakja ki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van valakije ,de nem írja ki ,hogy foglalt vagy házas. Jó tudom nem mindenki ott éli az életét,de egy közös képet csak felrakhatna,mikor meg a haverjairól mindent megoszt. Miért van ez? Szégyenli?
2018. aug. 5. 15:36
1 2
 11/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Én nem rakhatok ki az asszonyról képet a Facebook adatlapomra, olyat sem, amin együtt vagyunk.


Még esküvői képeket sem rakhattam ki. Ezzel nem kis megütközést váltottam ki az ismerőseim között.


Onnam tudták, hogy elvettem, hogy a kapcsolati státuszt átírtam házasra.


Mondanom sem kell, hogy nincs Facebook profilja, mert nem akar, de a tesójával elcsetelget rajta az enyémen keresztül :)

2018. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nő vagyok és nem raktam ki soha közös képeket az aktuális páromról a közösségi oldalakra. Az meg alapból nem volt soha beállítva, hogy egyedülálló vagyok-e vagy sem.


Nem is értem, minek kéne kirakni? Aki ismer, úgyis tudja, ki a párom. Aki nem, annak meg minek mutogassam, hát őt sem ismeri! :D

2018. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk, pedig 2 éve együtt vagyunk.

Én amúgy feltettem 2-3 képet utazásról, amin bejelöltem őt is, de ennyi és azok sem a klasszikus romantikus képek. Minek többet, akinek fontos, annak úgyis elmesélem, a többi ismerősömnek meg miért toljam a képébe a magánéletem?

A barátom eddig egy képet se tett ki, amin ketten vagyunk. Biztos meg akar csalni... Ja nem, kb. letojja a face-t, hetente jó, ha belép. Igaz neki haveros sörözős képei sincsenek, csak pár tájkép, és pár kép a kedvenc festőjétől. :))

2018. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezaz ti kirakjátok legalább,hogy házas vagy valami de ő még azt se.
2018. aug. 6. 21:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Könnyebb így neki csajozni, /szégyellni a nőt stb stb. Sok oka lehet. Valami oka biztos van. Bár az nem is hatalmas tragédia ha nem rakja ki. Van ilyen úgy is, hogy nincs mögötte hátsó szándék de ez ritka. De ha pl egyenesen egyedülállóra van állítva, az még bunkóság is a párjával szemben.

Nekünk kint volt a jegyesség nevekkel együtt (már úgy regisztráltunk mikor lett profilunk, külön nem osztottuk meg), és a házasságot is kitettük. Hozzáírtam a plusz vezetéknevet is a sajátomhoz, képek is vannak fent. Nem titok, nem szégyelljük, csak ismerősök látják. Nem látok benne semmi rosszat. Ettől még nem ott élek.

A sógornőm pl se a nevét nem írta át, se a házasságot de még a kapcsolatot se tette ki. Mindig is egy kalap szar volt az egész viszonya a férjével, össze vissza csalták egymást, üvöltve veszekedtek, a pasi alkoholista lett. Szét is költöztek pár hónapja.

Úgy bírom az ilyen "nem ott élem az életem", "magánügy" "nem érdekel" jellegű dumákat. Ha nem érdekel akkor minek van az ilyenek embereknek a közösségi oldala? Ha magánügy, akkor ugye se a család, se a barátok, ismerősök nem tudnak a kapcsolatról/eljegyzésról/házasságról, mert hadititok? És ha valamelyik ismerős, rég nem látott családtag rákérdez, le is tagadjátok mert annyira magánügy?


Szerintem hatalmas különbség van aközött, hogy valaki kiteszi a kapcsolati állapotát, évente feltölt mondjuk 1-2, vagy 3-4 közös fotót amit az ismerősök látnak, 1-2-3 havonta csinál 1-1 más bejegyzést/megosztást is, ( és pl zárt csoportokban aktívabb olyan témákban amik érdeklik), meg aközött, hogy ott éli az életét és minden nap szivecskés üzenetekben nyáladzanak nyilvánosan és azt is kiposztolja, hogy mit vacsorázott egy tök átlagos napon. Arról meg nem is beszélve, hogy vannak akik pl napi szinten 30 ugyanolyan fotót tesznek ki a gyerekeikről, (májkrémes kenyeret ettek, kaksiztak, büfiztek, milyen cuki a hányadéka (KÉPPEL), és hasonlók. Sok ilyen agyament ismerősöm van, olyan kis aki napi szinten a pasijával csöpög nyilvánosan, meg ott is veszekednek amúgy nyilvánosan. Ezeknek pl én 2-3 ilyen alkalom után lekapcsoltam a követését, mert sok...Évente egyszer ránézek mi van velük, bőven elég. Ezek ugye senkit nem zavarnak, de a kapcsolatra, eljegyzésre, összeköltözésre, házasságkötésre vonatkozó irigykedő, egyéb okokból rájuk köpködő megosztások már hatalmas tragédia, és persze biztos facen éli az életét csak mert van egy ilyen oldala, és használja is? Hagyjuk már...

2018. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Úgy bírom az ilyen "nem ott élem az életem", "magánügy" "nem érdekel" jellegű dumákat. Ha nem érdekel akkor minek van az ilyenek embereknek a közösségi oldala?"

Nekem pl. azért, mert egyetemen a facebook-os csoportban ment minden infó + a szükséges anyagokat is oda töltötte fel mindenki. Ezért csináltam meg, különben semmiről nem tudtam volna. Most meg két zenekarban játszom, és itt is a csoportokban mennek az információk. De másra én se nagyon használom.

2018. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze, érthető.:) De ettől még tovàbbra is tartom, hogy marhàra nem kéne mindenkit aki valamennyire hasznàlja, egy kalap alà venni, hogy ott éli az életét. Csak mert arra hasznàlja amire való.... nagyon nem mindegy mennyit és mit oszt meg az ember.
2018. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!