Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi, miért nem rakja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, miért nem rakja ki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van valakije ,de nem írja ki ,hogy foglalt vagy házas. Jó tudom nem mindenki ott éli az életét,de egy közös képet csak felrakhatna,mikor meg a haverjairól mindent megoszt. Miért van ez? Szégyenli?
2018. aug. 5. 15:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
13%
Igen, túl kövér gagy.
2018. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert így könnyebb a nőket felszednie.
2018. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 nem én vagyok a feleség,csak sok ilyen ismerősöm van ....
2018. aug. 5. 15:40
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert van a való világ, ahol az ismerősei tudják, hogy van valakije, és van a kamu világ a fészbukon ami nem számít.
2018. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
több féle férfi típus létezik, bele sz@rik nem rak fel képet magáról és senkiről, magánéletét nem teregeti ki max ő és a haverjai vannak a képen, kiposztol mindent.
2018. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Én kitettem, hogy kapcsolatban vagyok, pedig nem vagyok. Annyi ronda nő környékez meg, hogy már unom. :D
2018. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Én sem írom ki, közös kép sincs.


N

2018. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem a nagy nyilvánosságra tartozik.

És jól írtad, értelmes ember nem ott éli az életét.

2018. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Muszáj mindenkinek egy magamutogató gagyi emberkének lenni?

Szerinted kire tartozik nagynyilvánosságban hogy valakinek van valakije, vagy hogy házas? Senkire. Az adott két félen kivűl.

2018. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Jaj úgy bírom ezt, "mert nem tartozik senkire, nem ott élem az életem, normális embernek nem ez számít" baromságot. Mondjuk igaz, de jellemzően nem azokra akik kiposztolják azt is ha szarni mennek, meg hogy hány sört ittak, és napi 5 képet a haverokkal.... De az, hogy bárátnője van az magánügy 😀 nevetséges... Baromság az egész. Csak így könnyebb csajozni, meg beadni nekik hogy nem is jó a kapcsolat stb... Mondjuk aki ilyen pasit választ az meg is érdemli.
2018. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!