Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egy 33 éves családos apa eljár szórakozni. Ez szerintetek normális?
2018. júl. 7. 04:28
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Normális én is eljárok kulon meg egyutt is,nem is vagyunk frusztráltak egymás agyára menok mint megfojtósék... NEm kell wgymásba fulladni,sose errettem az ilyen nőket akik nélkül levegőt se vehet a másik es ök vnnak felháborodva ha a pasas inkább éjjel nappal dolgozik h ne legyen otthon és szép lassan lelép egy normális növel,, tegyétek be a vitrinbe ott van a legjobb helyen.

36N

2018. júl. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarom vitrinbe rakni. Menjen felőlem, de ha én akarok menni akkor én nem mehetek, mert biztos megcsalom akkor. De nekem nem lehet féltékenykedni, mert akkor egy hárpia vagyok.
2018. júl. 7. 05:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne az, nem kéne ilyen pasi.
2018. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Mindig az a legféltékenyebb, aki el se tudja képzelni, hogy hűséges legyen. Úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy pont ő az, akinek a buli a csajozással egyenlő.

Egyszer bízd rá valakire a gyereket, te meg lepd meg bulizás közben. Lesz ott meglepetés!

2018. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az normális hogy eljár, még az is normális ha mondjuk nem akarja mindig hogy velemenj mikor a haverjaival van mert pasis este, na de hogy te nem mehetsz sehová mert szerinte megcsalod az egyáltalán nem normális
2018. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-össel értek egyet.


A szórakozással, persze nem minden nap, de időnként az nincs semmi de semmi baj-

De igen az már k**úrvára gáz , hogy te nem mehetsz. Nem az alattvalója vagy, vagy az udvaribolondja vagy a k**úrvája, hogy parancsolgasson.

Ezt azért beszéld meg vele.


Ha pedig erőszakos lesz akkor hagyd ott a francba.

2018. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy néha eljar szórakozni. Az mar nem, hogy neked ez forditva nem megengedett. Meg hogy jön a féltekenykedő szövegével.. biztos lehetsz benne, hogy ő az, aki ilyenkor félrejár. Azért vagy te harpia ha ezt szoba hozod (legjobb védekezés a támadás), és azért nem akarja, hogy menj, mert magából indul ki, miszerint a szorakozás megcsalással jár.

Ha van egy kis eszed és önbecsülésed, a sarkadra állsz, és szükség esetén elhagyod.

2018. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is jár NÉHA, kb. havonta egyszer. Nem zavar, menjen. Bízom benne, tudom, hogy csak a haverokkal sörözik, jó a házasságunk, nincs okom aggódni. Másrészről, én is elmehetek kéthavonta barátnős estére, szó nélkül vállalja be a lányunkat (azért csak kéthavonta, mert mi a két barátnőmmel távol élünk egymástól, és gyakrabban nehéz összehozni, hogy mindhárman ráérjünk). Nem uralkodik rajtam, nem parancsolgat, nem pattog, egyenlőek vagyunk. Az eljárogatásnál nálatok sokkal nagyobb gond, hogy a férjed nem vesz emberszámba, és azt képzeli, hogy a főnököd.
2018. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt a kapcsolattal van baj,te alárendelt vagy max nem egyenrangu társ,mi megyunk együtt külön,naná h harpia leszel ha bezárnak ő meg éli világát és téged olt le,h félre.. Ilyennek okos nő nem szól,de nem is élvele sokáig..
2018. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2, az egy egèszen más probléma, mint amit kiírtál.

Arra azt gondolom teljesen normális, a másik nem

2018. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!