Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kibeszélném magam, meghallgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibeszélném magam, meghallgat valaki?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk házasok, van 3 gyerek. Mondhatni mindenünk megvan. Viszont szörnyen szörnyen unalmas a kapcsolatunk. Nem szól másról mint a munkájáról és arról hogy mennyit stresszel. Én vállalkozó vagyok, egyedül látom el a három gyereket. 5 éve ismerek egy nálam sokkal fiatalabb fiút. Az első találkozáskor megbabonázott. De mivel már akkor is volt már 2 gyerek illetve házasok voltunk, nem történt konkrétan semmi. Ritkán egy egy buli alkalmával találkoztunk, szinte mindig összeakadtunk, de sosem volt komoly semmi. Még csók sem csattant. Aztán én terhes lettem a 3. babával, a vonzalom ugyanúgy megvolt a fiú iránt, de úgy gondoltam jobban jár ha nem találkozunk, majd lesz neki barátnője, ne pazarolja az idejét egy ennyivel idősebb nőre. Lett is neki barátnője már 2 éve együtt vannak. De! Most hogy úrja elkezdtünk a férjemmel bulikba, társadalmi eseményekre járni, újra felfigyeltünk egymásra. Néhány hete egy partin kihívott beszélgetni a fiú, és kiderült hogy ő sem tud kiverni a fejéből már azóta, átölelt és éreztem hgoy ha nem lépek hátra akkor összecsuklom a karjaiban annyira megmelengette a szívem, meg akart csókolni de nem engedtem. Aztán pár nap múlva véletlen arra járt felénk.. hozzám indult csak nem számított rá hogy a férjem is itthon lesz... nem történt semmi de egyértelmű volt a szitu hogy nem a férjemhez jött. beszélgettünk egy pár alkalommal viberen, végül arra jutottunk hogy nem szabad hogy köztünk bármi is legyen, mert mindketten érezzük hogy ez nem csak egy futó kaland lenne. Mert szereti a barátnőjét és nem tudná ezt megcsinálni vele, és hogy velem sem tudná ezt csinálni, mert ha lenne köztünk valami akkor ő akarna nagyon... ebbe a néhány mondatba bele is szakadt a szívem és azóta sem tudom kiverni a fejemből. Még akkor is képes lennék a váláson elgondolkodni, ha tudom hogy nem lennénk holtodiglan holtomiglan hisz ő 10 évvel fiatalabb mint én, mire ő egyáltalán családot akarna addigra nekem már lehet hogy necces lenne. szenvedek, és azt érzem hogy elpazarlom az életem, de nem tudom mit tegyek. a szívem rohanna hozzá és nem érdekelne hogy mennyi idős, mennyi ideig lennénk együtt, csak azt tudom hogy akarom, és ő is akar. Mit lehet ilyenkor tenni? Szinte késsel vágható az energia ami vibrál köztünk ha egy légtérben vagyunk...egész nap a bőgés kerülget. van hogy csak úgy elmegyek a munkahelye előtt hogy lássam a kocsiját mint egy kis dilis tini...
2018. júl. 6. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező kaptál hideget-meleget, de abban egyetértek hogy ne csald meg a férjed. Valami úton-módon vissza kéne találnotok egymáshoz a férjeddel, randizgatni újra titokban akár, sétálni romantikázni hogy újra meglegyen a szikra. Én is éreztem így, én megpróbáltam, azt hittem sikerült de az exemnek más kellett....és aztán lett egy csodás párom. Szóval ehhez két ember kell, a férjed ugyanúgy.... kiveszett az intimitás köztetek, de lehetne tenni ellene ha ő is akarja!
2018. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

Lehetne ez a történet is intő példa arra, hogy a szív útjai kanyargósak.


Azonban ha fel lehetne erre előre készülni, nem írna vérrel és könnyel írt történelmet a szerelem mióta világ a világ.

2018. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne a fiú, nem kezdett volna mással, illetve nem lenne vele már 2 éve. Ha pedig te igazán akartad volna őt, nem maradtál volna a férjeddel és szültél volna harmadik gyereket. Szóval kezeld ezt az egészet úgy, mint egy erős fellángolást és próbáld ezt a helyzetet így kezelni, főleg nem erősíteni magadban.
2018. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj még a házasságodra koncentrálni, hátha mégis sikerülne fellendíteni. Ennyi év után, pláne, hogy be van szürkülve a házasságod, persze érik kísértések az embert, de nem biztos, hogy érdemes emiatt mindent borítani. Így elsőre persze nagyon izgalmasnak tűnik a srác, rég nem érzett vágyak, és vibrálás, na meg a "tiltott gyümölcs" volta mégjobban felerősíti ezt benned. 15 év után, na meg a munka-háztartás-gyerekek háromszögbe szorulva ez nagyon csábitó tud lenni, de azért gondolkozz, ne vegye el az eszed. Lehet, hogy túl szkeptikus vagyok, de én erősen kétlem, hogy ez a srác komolyabbat akarna tőled, bármit is állít. Leginkább csak meg akar fektetni. 10 évvel fiatalabb, neked már van 3 gyereked... vonzódik hozzád, érzi,tudja, hogy ez kölcsönös, és húzza előtted a mézes madzagot, azt mondja, amit hallani szeretnél. Neki is van kapcsolata, neked még komolyabb elköteleződésed, az ilyen szituból általában egy szeretői viszony sül ki, végre megkap, elköteleződés nélkül.

Volt itt kérdés par hónapja, a kerdező szintén családanya, nála 9 évvel fiatalabb szeretővel. Igen, ott mar tartott a viszony. Ott is az volt, hogy huu de elvarázsolt, meg beleszerettem stb. Aztán mikor elhagyta érte a férjét, kiderült, hogy a csávóka marhára nem akart tőle komolyabbat, csak a "kötetlen" szex kellett. Persze hibás volt a kérdező is, mert nem tisztázta a sráccal, hogy konkrétan mik a tervei, egyszerüen feltételezte, hogy a szerelem kölcsönös.

Persze lehet, hogy a te eseted más, de az is könnyen lehet, hogy csak egy álomképet kergetsz, és marha nagy csalódás lesz a vége.

De annyit tényleg tegyél meg, hogy nem bonyolódsz viszonyba. Ha annyira meg akarod vele próbálni, akkor tisztázd a férjeddel, és a srác is a barátnőjével.

2018. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!