Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kibeszélném magam, meghallgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibeszélném magam, meghallgat valaki?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk házasok, van 3 gyerek. Mondhatni mindenünk megvan. Viszont szörnyen szörnyen unalmas a kapcsolatunk. Nem szól másról mint a munkájáról és arról hogy mennyit stresszel. Én vállalkozó vagyok, egyedül látom el a három gyereket. 5 éve ismerek egy nálam sokkal fiatalabb fiút. Az első találkozáskor megbabonázott. De mivel már akkor is volt már 2 gyerek illetve házasok voltunk, nem történt konkrétan semmi. Ritkán egy egy buli alkalmával találkoztunk, szinte mindig összeakadtunk, de sosem volt komoly semmi. Még csók sem csattant. Aztán én terhes lettem a 3. babával, a vonzalom ugyanúgy megvolt a fiú iránt, de úgy gondoltam jobban jár ha nem találkozunk, majd lesz neki barátnője, ne pazarolja az idejét egy ennyivel idősebb nőre. Lett is neki barátnője már 2 éve együtt vannak. De! Most hogy úrja elkezdtünk a férjemmel bulikba, társadalmi eseményekre járni, újra felfigyeltünk egymásra. Néhány hete egy partin kihívott beszélgetni a fiú, és kiderült hogy ő sem tud kiverni a fejéből már azóta, átölelt és éreztem hgoy ha nem lépek hátra akkor összecsuklom a karjaiban annyira megmelengette a szívem, meg akart csókolni de nem engedtem. Aztán pár nap múlva véletlen arra járt felénk.. hozzám indult csak nem számított rá hogy a férjem is itthon lesz... nem történt semmi de egyértelmű volt a szitu hogy nem a férjemhez jött. beszélgettünk egy pár alkalommal viberen, végül arra jutottunk hogy nem szabad hogy köztünk bármi is legyen, mert mindketten érezzük hogy ez nem csak egy futó kaland lenne. Mert szereti a barátnőjét és nem tudná ezt megcsinálni vele, és hogy velem sem tudná ezt csinálni, mert ha lenne köztünk valami akkor ő akarna nagyon... ebbe a néhány mondatba bele is szakadt a szívem és azóta sem tudom kiverni a fejemből. Még akkor is képes lennék a váláson elgondolkodni, ha tudom hogy nem lennénk holtodiglan holtomiglan hisz ő 10 évvel fiatalabb mint én, mire ő egyáltalán családot akarna addigra nekem már lehet hogy necces lenne. szenvedek, és azt érzem hogy elpazarlom az életem, de nem tudom mit tegyek. a szívem rohanna hozzá és nem érdekelne hogy mennyi idős, mennyi ideig lennénk együtt, csak azt tudom hogy akarom, és ő is akar. Mit lehet ilyenkor tenni? Szinte késsel vágható az energia ami vibrál köztünk ha egy légtérben vagyunk...egész nap a bőgés kerülget. van hogy csak úgy elmegyek a munkahelye előtt hogy lássam a kocsiját mint egy kis dilis tini...
2018. júl. 6. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha 2 gyerek után már nem fértél a bugyidba és nem voltál boldog a családoddal, minek szültél még egy harmadikat is a férjednek? Tovább már nem is olvastam, annyira szánalmas.
2018. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne légy gyenge. Döntsd el mi akarsz. Erősítsd meg a szíved és tudjad mi a helyes.
2018. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

semmi szánalmas nincs itt #1. ez az élet.


kérdező ebben nem fog tudni igazán segíteni senki, ennyire intenzív dolgokban, hogy mit kéne, nem igazán lehet mit mondani. Szerintem ezt hagyd meg magadnak. Csinálj valamit és az lesz és majd megszívod így is úgy is, akár maradsz akár mész :D

2018. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza van az elsőnek. ezt a kérdést már mi is feltettük a férjemmel egymásnak. félreértés ne essék imádjuk mindhárom gyereket és ők ebből semmit nem sejtenek.
2018. júl. 6. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Két választásod van.

1. Ha szereted a férjed, és meg akarod menteni a kapcsolatotokat, azonnal leülsz vele beszélni! Elmondod mi a gondod a kapcsolatotokkal, és megoldjátok, energiát fektettek bele. A másik pasit elfelejted örökre.

2. Azonnal beadod a válópert, elmondod a párodnak, hogy más felé kacsintgatsz, és nem akarod megmenteni a házasságotokat, és csak azután nyitsz a pasi felé.

Akárhogy is döntesz, játsz nyílt lapokkal, ne hazudj, és kérlek ne csald meg a férjed! Csak akkor engedj a kísértésnek, ha tisztázdat vele a továbbiakat.

2018. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
15 év házasság és 3 gyerek után már nem a szivedre,hanem az eszedre kellene hallgatnod. Inkább a házasságoddal foglalkozz. Amúgy én nem tudom megérteni az ilyen embereket,mint te,akár férfi,akár nö az illetö. Nyílvân,ha együtt vagy valakivel èvekig,évtizedekig elöfordulhat,hogy más is megtetszik,ez emberi dolog,de ezt tudni kellene kezelni,ha már van egy házastársad,meg gyerekeid. Akkor mi értelme van házasodni,meg gyereket vállalni valakivel,ha mindjárt lelépne az ember,ha jön egy fellángolás? A szivednek téged többet ér egy akárki,mint a gyerekeid apja?!
2018. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a hajó már elment, hiába vibrál köztetek a levegő, jobban teszed hogyha a családoddal maradsz, és megpróbálod mielőbb elfelejteni azt a srácot...
2018. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ennek a házasságnak annyi, te már csak szenvedni fogsz meg epekedsz egy álomkép után.

A másik pasi meg nem biztos, hogy a három gyereket is a nyakàba akarja venni, inkább csak azt mondja, amit hallani akarsz, amíg bejut a bugyidba. De koránt sem biztos, hogy ha elválsz érte, akkor akár egy percig is több leszel, mint titkos szerető.

Úgyhogy kizárólag a házasságodra koncentrálj, hogy még meg akarod-e menteni, vagy jobb neked egyedül. Nem mással, nem a fiatalabb pasival, hanem a 3 gyerekkel egyedül, elvált nőként.

Mert ennek így az lesz a vége.

2018. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Legyetek szeretők.
2018. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Úgyis az lesz a vége, hogy le fogsz vele feküdni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy nem lenne-e sokkal tisztességesebb először elválni, aztán mégis megpróbálni a sráccal? Sok a 10 év korkülönbség, főleg a te javadra, de vannak olyanok, akiknek működik.

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy te csak a környezeted miatt aggódsz.

1) Nem akarsz elvált nő lenni, jobb egy stabil pont az életedben, ahonnan kikacsintgathatsz

2) Félsz, mit szólna a világ, hogy egy sokkal fiatalabb sráccal vagy együtt

3) A gyerekek. Ne izgulj, ha megcsalod az apjukat, sokkal inkább elitélnének, mint ha válás után kezdenél új életet.

Ebben az egészben a srác barátnőjét sajnálom leginkább...

2018. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!