Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Némelyik feleség miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik feleség miért nem képes elengedni a férjét még akkor sem, ha a férj már szívből utálja őt?

Figyelt kérdés
A környezetemben úgy veszem észre, több férj is farolna ki a házasságából, de a feleségek foggal-körömmel ragaszkodnak - no nem a férjhez, hanem a férjes asszonyi státuszukhoz. Miért viselkednek így? Miért hivatkoznak a gyerekre?

2018. jún. 29. 17:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
73%

"mindennek tetejébe utána még a volt feleség lesz a pénzéhes dög, amiért tartja a márkát a gyt-ért ahelyett, hogy vállalna több munkát, inkább ellehetetleníti szegény pasast, aki így nem tudja élni nyugodtan a saját új életét. Elég csak itt a gyk-en szétnézni, ez a szemlélet a menő..."


Ez a szemlélet csak a szeretők között menő. Azt hiszik, hogy kapnak egy nős pasit, a feleség a gyerekekkel mehet a francba. Nemhiába ezek a szeretősdi kapcsolatok csak addig tartanak amíg ki nem derülnek. A szerető azt hiszi olyan főnyeremény a pasi, mert addig kapott ezt-azt, kényeztetve volt. Amint összebútoroznak abban a pillanatban elmúlik a varázs, lehull a lepel a szeretőről is, a pasi már menne is vissza a feleséghez, mert rájön arra, hogy ez ugyanolyan sárkány, mint a feleség, csak eddig nem mutatta ki. De amint elkezd követelőzni, hogy mikor megyünk már nyaralni, mikor veszel ezt-azt, a pasi rájön, hogy neki erre már nincs kapacitása, se kedve, visszasírja a régi szép időket. Kevés az a pasi aki marad a szeretövel, általában pár hónap múlva szakítanak és visszakullognak, ha visszafogadják őket.

Hiába nyafog sok szerető, hogy a pasi nem lép a gyerekek miatt, vagy a feleség foggal körömmel ragaszkodik. A pasik is gondolkoznak, mérlegelnek, az aki marad, az tudatosan marad. Nem a szeretet miatt, se nem a gyávaság miatt. Ezek csak kis százalékban vannak jelen a döntésnél. Hanem sok sok érték van abban a kapcsolatban ami kicsit már megfáradt, kicsit unalmas már, de számukra sokkal többet ad, mint heti 1-2 szex a szeretővel (most sok szerető felkiállt, de hát nem csak szex van, hanem érzelem is. Az csak ragaszkodás, birtoklási vágy, függőség). A közös múlt, a biztonság érzése, a valakihez tartozás érzése, és nem utolsó sorban a jővő amit együtt álmodtak meg valamikor, a feleséghez kötődik és a gyerekekhez, ha vannak.

Ezt a szerető nem tudja megadni, nem érdekes hány éve szerető, ő mindig csak szerető marad. Ahol nem volt már semmilyen szeretet, semmilyen érzések a feleség felé és a pasi a szeretőtől megkapja ezt az érzést amire vágyik, el fogja hagyni a családot, és nem is fogja visszasírni 3 gyerekkel sem a régit, de akkor is fognak jönni a hétköznapi gondok, ami meg fogja mérgezni az új kapcsolatot.

Sok sok történetet hallottam, és szinte mindig a szerető marad alul ebben a történetben. Megéri a fiatalságot eldobni egy ilyen pasi miatt?

2019. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
23%
En szerető voltam , aztan 16 éve a felesége vagyok es lám lám boldogok vagyunk !! Annyira ocskak ezek az írások , hogy aki szerető x ideig abba nem lehet szerelmes a férfi 😏, es igen körülöttünk nagyon sokan mondjak , h nem merik meglepni , vagyon , gyerek stb miatt ! Meg mit mondanak majd az emberek ,aztan napi szinten mennek felre egyik jobbra masik balra !🤣
2019. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%

#32

Utolsó mondatod nagyon igaz... Azt is igazolja, hogy aki veled félredug, az melletted is...

2019. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
54%
#32 hány % van ilyen? Nagyon nagyon elenyésző. Ne legyél annyira büszke arra, hogy szerető voltál, az nem erény, inkább szégyen. Majd, ha megcsal téged is akkor is ilyen büszke leszel?
2019. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
45%
Szerető voltam igen durván 2 hónapig 😃annyi kellett neki meg a valas kimondásáig mivel papíron vele volt , ne legyek büszke ? En aztan nem tehetek arról , h nem ment a házasságuk ! A masik , hogy sok no a szeretot hibáztatja , eszre sem veszi , h nem fér be 3 személy ha ott minden olyan csodálatos ! Inkább figyeljetek a férjetekre , mig mas nőkre köpködtok 😃Nem kell malacra hizni , apoltsag stb
2019. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35%

Csinos és szép nő vagyok, sokan szeretnének így kinézni ennyi évesen is, nem híztam malacra te dög. Majd jártasd a szádat, ha félredug melletted is. Jön majd kutyára dér! 25 év után is téged fog kívánni?

Először is olvasd el fentebb mit írtam. Azokról a szeretőkről beszéltem akik még mindig szerető státuszban vannak vagy voltak és nem vált el a pasi.

2019. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!