Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Némelyik feleség miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik feleség miért nem képes elengedni a férjét még akkor sem, ha a férj már szívből utálja őt?

Figyelt kérdés
A környezetemben úgy veszem észre, több férj is farolna ki a házasságából, de a feleségek foggal-körömmel ragaszkodnak - no nem a férjhez, hanem a férjes asszonyi státuszukhoz. Miért viselkednek így? Miért hivatkoznak a gyerekre?

2018. jún. 29. 17:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%
Hol lakik az szegény férj? Már kezdem annyira megsajnálni, h Istenemre mondom nő létemre pár verőemberrel megyek és kiszabadítom a hétfejű sárkány fogságából. :)
2018. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%

Ne ragaszkodjon ?

Anyukam joga van ragaszkodni hozza

Sarkany lett ? Talan a ferj egy rongyos paraszt lett bofogve fingva vacsi utan kiralyfi helyett?

Lelki tars ? Itt hangosan felrohogtem

Sima ingyen gyorsan nyilo punani aki isteniti a nos pasit akik szidja az asszonyt.

Mivel asszony bune nem valhat el

Ahhhhhh sajnalni kezdtem


Azt nem ertem szereto statuszhoz kell higy hianyozzon egy par agysejt

Iq light

2018. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
En is hazas vagyok ,de ha nem kellenek a ferjemnek nekem megalazo lenne kapaszkodni utana.
2018. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, ha egy férj menni akar, el kell engedni. Nagyvonalúan. Nincs büszkeség abban a nőben, aki erőszakkal, görcsösen ragaszkodik a házasságához, amikor már nem lát benne értékes nőt a férje.
2018. jún. 30. 19:44
 15/36 anonim ***** válasza:
40%

Nincs buszkeseg se gerinc abban a riheronagyban aki mas ferjet akarja?

En ugy megtepnem ulni nem tudna tobbet nem mas ferje ala fekudni.

2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy más férje. A férj nem tulajdon. Olyan van, hogy más pulóvere, más kabátja, más lakása. De olyan, hogy más férje vagy felesége, nincs. Ha egy férjnek mehetnékje támad, ott nem a harmadikban van a hiba, hanem a nagyságos feleségben, aki unalmas, fantáziátlan, szürke háziasszonnyá vált a házasságban. Nem tud már játékos, ötletes, humoros lenni. Pedig a férjnek csak ennyire volna legtöbbször szüksége. Játékosságra, humorra, könnyedségre, pedantériamentességre.
2018. jún. 30. 20:10
 17/36 anonim ***** válasza:
66%

Mar latom te is egy buta liba vagy aki benyelte a nos pasi bugyiletolo dumajat.

A ferj aki otthon mar nem udvarol hanem mindent elvar hiszen a suket dumajat a felesege nem veszi be.

Csak arra figyrlj nehogy te legyel majd akit csalnak a megunt lyuk mert feleseg soha nem leszel.

A masik van mas ferje allamilag es egyhazilag jogilag es erkolcsilag is.

Regen ezert kinyirtak emlekezz erre

Es ne a feleseget hibaztasd keress szabad pasit

Bar szerintem annak ugysem kellesz ..

2018. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
67%

Nincs igazad ,kérdező.

Ezzel nyugtatgatod magad, de nem így van.

Nem szószerinti tulajdona,de Isten és/ vagy a társadalom előtt örök hűséget fogadott, és hogy kitartanak jóban rosszban egymás mellett.Az lettárs, csak "vadházasság" ,összebútoroztak,és együtt vannak, akármikor szétköltözhetnek.Hiába mondják akiket nem vettek el, hogy ez csak egy papír....titokban mindenki vágyik rá, hogy hivatalos feleség legyen...

Azért te se tiltakoznál, ha a drága szeretőd elválna,és elvenne feleségül..

2018. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
De miért kell mindjárt arra gondolni, hogy van egy harmadik a képben? Az nem jut az eszébe senkinek, hogy egy férj pusztán azért akar kilépni a házasságból, mert a feleség visszafordíthatatlanul kicsinyes és nyárspolgári lett?
2018. júl. 1. 12:07
 20/36 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez igy van ott van a hivatalos valas

Nem kell beleegyezni a masiknak

Ez az egyetlen elfogadhato ut

Megprobaljak helyrehozni ha nem megy valas es lezaras.

2018. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!