Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hosszú távon jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú távon jót tesz a házasságnak, ha a férjem nagyon anyás?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok. Nem felhőtlen a házasság, de kinek az?! A férjem sajnos sokáig az anyja mellett élt, így átvette sok szokását is ami nem igazán normális már néha. Nincs még gyerekünk. Ami nem igazán tetszik, hogy 2-3naponta hívogatja anyósom is a férjem és a páromon is észreveszem, ennyi idő után már hiányzik is neki az anyja. Ne értsétek félre, valahol érthető, tudom. Rólam soha nem kérdez mindig csak a fia érdekli. Hozzánk nem jön soha, nekünk kell mindig, holott jöhetne, közel lakunk. Teljesen úgy érzem nem tudja a mai napig túl tenni magát rajta, hogy a fia megnősült. Soha egy jó szót nem mond nekem pedig igyekszem a kedvében járni. Csak ezt úgy csinálja, hogy a férjem ezt ne vegye észre, de én érzem, látom. Sajnos attól tartok ez hosszú távon megmérgezi a házasságot, mivel a párom nem veszi észre, hogy mennyire tojik ránk, csak ő érdekli és saját maga.
2018. jún. 27. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Én is sokáig az anyám mellett éltem, mégis két hónapja mondtam neki, hogy majd írok, de azóta sem vitt rá a lélek.

Aki anyás akar lenni az mindig az is marad.

2018. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Miert baj, ha 2-3 naponta felhivja az anyjat?

Ahogy nekem lejon, neked az a bajod, hogy az anyost csak a fia erdekli, te nem.

2018. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

2-3 naponta felhívni, szerintem nem anyásság.

Tudod, mi az?

Exem minden nap, 7 órakor felhívta, 35-40 percet beszéltek, mindezt úgy, hogy haaatalmas távolságra, 25 kmre laktunk tőlük és MINDEN kiba. .. hétvégét náluk kellett töltenünk.

2018. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy mindig csak a fia érdekli. Ő a fia. Nem téged nevelt fel, hanem a fiát. Te neki direktben senkije nem vagy, nem fűzi hozzád személyes érzelem. Te és a férjed két teljesen külön ember vagytok, abszolút lehetséges egyikőtökkel valamilyen kapcsolatban lenni, a másikótokkal meg semmilyenben vagy egy gyökeresen másmilyenben.

A fiára nyilvánvalóan nem tojik, nagyon is élő kapcsolatot ápol vele.

2018. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ez normális, akkor ne csodálkozzannak az anyósom, ha nem bírják annyira őket. Mert neki csak a fia létezik. Ami ok, de nekem nem kötelező őt szeretni mivel így áll hozzám! Plusz az ő kénye kedve szerint csinálni ezt-azt! Itt ez a baj! Plusz azt is megtudtsm párszor hazudott is már kisebb dolgokban. Ezt is elmondtam a páromnak és semmit nem mondott. Én 1 héten 1x beszélek anyámmal és ő nem beszéli ki a párom! Az övé viszont igen! Csak magáról beszél rám és az én dolgaimra nem kíváncsi kicsit sem. Ez nem önzőség kicsit már bocsánat.. Az ilyen pedig aki rólam semmit nem tud szinte, nem érdekli velem kapcsolatban semmi, az ne várja, hogy úgy ugrálunk ahogy ő fütyül.
2018. jún. 28. 04:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy ez még a jobbik "rossz anyós" kategória! Az a jó amíg nem foglalkozik veled,mert ha tényleg nem szeretne akkor állandóan piszkálna,kritizálna,kötekedne...és nem csak a férjednek mondaná hanem neked is. Az én volt anyósom azt meg akarta mondani,hogy mit vegyek fel és milyen legyen a hajam. A ház amiben laktunk a férjemé volt amikor összejöttünk,az én megtakaritásomból újitottuk fel ezért a fele a nevemre került.Amikor váltunk üvöltött az ügyvédnél,hogy az a fiáé. Volt,hogy főzött valamit,hozott belőle a kisfiának,azt meg amit én főztem kidobta a kukába. A tíz év alatt egyszer sem evett a főztömből,még ünnepkor is hozta a sajátját. Két munkahely mellett kaptam meg,hogy egy lusta,ingyenélő kur*a vagyok akit a fia tart el.
2018. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez amit leírsz szerintem nem vészes. Nem értem mi baj azzal, hogy pàr naponta beszélnek és te nem vagy téma. Nem kedvel, na és akkor mi van? Semmi. Nem kell kedvelnie vagy érdeklődni iràntad, csak mert a fia feleségül vett és kvàzi csak emiatt lettetek anyóssal rokonok. Legyen inkàbb képmutató és jàtssza meg, hogy szeret? Annak mi értelme? Ők ketten annyit tartjàk a kapcsolatot amennyit akarjàk. Nem a te dolgod. Neked nem kötelező pl làtogatóba menni. Ha azt làtja hogy pitizel neki attól csak s...ggnyalónak fog tartani de nem fogja érdekelni az életed.


Az én anyósom sem kedvel engem. Leszarom. Nem utàlom azért mert nem vagyok neki szimpi. Megesik az ilyesmi. A fèrjem 2 hetente ugrik be hozzà munka utàn , ilyenkor telefonon is egyeztetnek, és làtogatja húsvétkor, a szülinapjàn, a tesója szülinapjàn.

Szenteste pedig együtt megyünk oda és nàluk töltjük, fàt díszítünk, ajàndékozunk, kajàlunk, tàrsasozunk... Anyós évente egyszer jön hozzànk a férjem szülinapjàra. Szóval évente 2x talàlkozom vele. Ők akkor is egymàssal beszélgetnek, én meg hallgatom:) Egy ideig többet beszéltem de hamar leesett hogy anyósomat nem érdekli, sokszor vàgott a szavamba, így aztàn gyorsan meguntam, hogy részt vegyek a beszélgetésekben. Nem zavar. Ha nek kedvel hàt nem kedvel, ràhagytam. Amúgy a lànya férje első perctől tegezheti őt, nekem sosem ajànlotta fel 8 év alatt ( màr nem is érdekel)

Lépj túl rajta. Ha ezen agyalsz attól nem lesz jobb. Engedd el.

2018. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez HOL anyásság?


Az exemet minden második hétvégén ott ette a fene anyjánál - a kétnapi 40-50 perces telhívásokon kívül -, mikor 38 fokos lázam volt, akkor is lelépett, mert "anya vár".

2018. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt az én anyósom is.Nekem nem esett roszul, bár az én szüleim mindig megkérdezték a volt férjemtől, hogy hogy van, az exanyósom tőlem sosem. Akkor van baj, ha az anyjával megbeszél olyan dolgokat, ami csak rátok tartozik. Nálunk ez volt. Még azt is elmesélte az anyjának, hogy hányszor és hogy csináljuk egy héten.Idő volt, mire rájöttem. Az viszont már nagyon fájt, mikor megszületett a gyermekünk, és felhívott a volt anyósom, a fiát sajnálta, hogy mennyit dolgozik (később kiderült félrejárt, nem dolgozott), sosem kérdezte meg, hogy van az unokája.
2018. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem mondani, hogy mindent kibeszél vele a magánéleti dolgainkat mindent ami csak ránk tartozik! Mintha kötelességének érzi, hogy be kell neki számoljon mindenről! Igen az én szüleim is jobban érdeklődnek a férjem iránt, mint anyósom irántam.
2018. jún. 29. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!