Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom már a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom már a helyzetet kezelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Férjem egyfolytában ideges, feszült. Jó munkája van, ami stresszel jár, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy 1-1,5 éve ideges folyamatosan. Nagyon nehezen viselem már, nekem is gyomorgörcsöm van ettöl. Nem tudunk már mi ketten se megbeszélni semmit, mert rögtön ideges lesz. Például lakásfelújítás elött állunk és el kell dönteni, hogy melyik helységből mi lesz. Van egy baromi ésszszerű megoldás, amivel annyi a baj, hogy mi egy kisebb szobában aludnánk, de minden lenne a lakásban, konyha, étkező, nappali, gyerekeknek külön szoba. Neki nem jó, hogy kis szobába aludnánk, ehelyett egy olyan megoldást választana, ahol nem lesz nappalink és kétszer annyiba kerül a felújítás. Nem mondom, hogy az én ötletem a jobb, de miért evidens, hogy az van, amit Ő szeretne? Ez egy nagy horderejű kérdés, de már a mindennapjaink is a feszültségről szólnak. Hiába beszélek Vele, nem változik semmi.
2018. jún. 15. 07:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Vannak emberei, de mindig van valami új probléma. Illetve nehéz új embereket találni, pláne az Ő igényeinek... de most átveszem a helyek adminisztrációját, így remélem sokat leveszek a válláról. Igen, szexelünk, de ez miért fontos?
2018. jún. 15. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!