Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csökken a nemi élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökken a nemi élet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ezzel probléma, napi akár többször is..

Most viszont,1éve vagyunk házasok és gyorsan sikerült családdá is alakulnunk, ugyan szültem egy babát de se meg nem hiztam se el nem hagytam magam..sőt, mostmár itthon is néha sminkelem magam és mindig szépen öltözök.

Nem értem, próbáltam beszélni vele erről de azt mondja mindig hogy most ne beszéljünk róla mert fáradt,vagy fáj a feje, így is megvan 2,3naponta de ez nem elég.

Kíváncsi vagyok más lányok tapasztalataira ezen a téren.


Kérem kiméljenek akik felajánlanák magukat, a hűség egy értékes erény számomra.


25/L


2018. jún. 6. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy a férjed kerül, és nem akar szexelni?

Tudom, mindenki ezt mondja,- de nálunk akkor volt ilyen amikor viszonya volt, és előttem már jól kielégítették, naná hogy velem már nem akart...


Egyébként 2-3 naponta nem elég neked? Az heti 2-3 alkalom, és szerintem egy jó ideje együtt lévő gyerekes párnak ez teljesen normális!

2018. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatot kersz, akkornitt az enyem: Nalunk nincs szex ket gyerekkel. De en latom hogy nem kivan, nem sikerult eddig formaba hoznom magam. Ikreket szultem, nincsenek egy evesek meg. En ot megertem teljesen. Bar nalatok ez ugye nem probelma hogy esetleg a testeddel lehet gondja. Amiota megszulettek mi 3-szor voltunk egyutt. Szuper Apa, nem is kivanhatnek jobbat a gyerekeimnek. Csak a minkapcoslatunkkal van problema, de en mar ezen nem hisztizek. Ha nem kivan, nem parancsolhatja meg maganak hogy marpedig de. Mondjuk csunya za nem vagyok, de van rajtam felesleg. A gyerekek szuletes ota ma eloszor betettem egy bort a hutobe. Legalabb az kozel lesz hozzam este. :D
2018. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!