Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim! Ha olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ha olyan férfival hozott titeket össze az élet, akinek már van gyermeke, mennyi idő után mutatta be nektek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom 33 éves és van már egy kislánya , aki 5 éves lesz. 4 hónapja vagyunk együtt.

Beszélgettük már a kislányról sokat és a párom úgy szeretné, hogy hagy neki egy kis időt, mert amikor a kislány anyukájával szétmentek, azt a gyerek nagyon rosszul viselte érthető módon, utána rögtön pedig a páromnak lett egy barátnője, 2 évig voltak együtt , őt megszerette a kislány, csak ugye amikor szétmentek meg kellett magyaráznia neki, hogy már nincs és nem is lesz....és ezt a kislány szintén érzékenyen reagálta le. Szóval szerintem semmi gond nincs azzal, ha nem akarja elsietni a dolgokat, amúgy kettőnk között minden nagyon jól alakul, hosszú távra tervezünk és várom már izgatottan, hogy a kislány hogy fog engem fogadni.

csak mégis véleményekre vagyok kíváncsi, hogy év vége felé azért már jogos lenne részemről az "elvárás" hogy esetleg közelebbről is megismerkedjem a kislánnyal vagy nem? Türelmes vagyok, de tudom, hogy a páromhoz hozzá tartozik a lánya is , ezért persze várom, hogy mikor ismerhetjük meg egymást.



2013. okt. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok és remélem nem baj,hogy ide írok.Én jártam olyan nővel akinek volt egy gyereke.

Ő 6 éves volt és fiú.Én már az 5. találkozó után ismerkedtem meg vele.Mi jól kijöttünk.

Szerintem ha hosszú távra terveztek akkor illene találkoznotok.

2013. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én páromnak van egy 14 éves kisfia, akit kb. 1 hónap után mutatott be nekem. Kicsit izgultam, hogy elfogad-e, de minden okés, sokszor tőlem kér tanácsot, hogy hova menjen tovább tanulni meg stb. Mi a párommal több mint egy éve együtt vagyunk és már össze is költöztünk.
2013. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem ne izgulj, normális, hogy vár ezzel a kislány érdekei miatt, de hidd el, hogy el fog fogadni, főleg, ha látja, hogy szeretetben éltek egymással. :) A második hozzá szóló voltam. :)
2013. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, 3-mas köszönöm, kedves tőled a biztatás! :)
2013. okt. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!