Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csökken a nemi élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökken a nemi élet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ezzel probléma, napi akár többször is..

Most viszont,1éve vagyunk házasok és gyorsan sikerült családdá is alakulnunk, ugyan szültem egy babát de se meg nem hiztam se el nem hagytam magam..sőt, mostmár itthon is néha sminkelem magam és mindig szépen öltözök.

Nem értem, próbáltam beszélni vele erről de azt mondja mindig hogy most ne beszéljünk róla mert fáradt,vagy fáj a feje, így is megvan 2,3naponta de ez nem elég.

Kíváncsi vagyok más lányok tapasztalataira ezen a téren.


Kérem kiméljenek akik felajánlanák magukat, a hűség egy értékes erény számomra.


25/L


2018. jún. 6. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen...ismeros a dolog. Bar sosem voltam ferj.

Voltak idok mikor naponta 10-13-szor is egymasnak estunk az akkori baratnommel. Ez csokkent egy ido utan.

Aztan beallt a napi 1-2-3.

Ez volt a megfelelo.

Elkell fogadni ezt. Megbeszelni, kompromisszum stb.

2018. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Fejet kell cserélni a fúrógépen.
2018. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Első, ti amúgy nem jártok dolgozni, vagy miafhasz...? x’D

Kérdező, márpedig ezt csak a pároddal tudod megoldani, hiába írjuk itt, hogy mondjuk szerintem heti 2-3 a normális, valaki szerint meg a napi több... nem vagy előrébb vele. A házasságban (vagy kapcsolatban, tökmindegy) alap kellene legyen, hogy ha probléma van, akkor beszélünk róla. Egyszer-egyszer ok, hogy egyikőtök fáradt és nem megy a lelkizés, na de örökké nem lehet kitérni a gondok elől - márpedig mivel neked ez fontos, stb..., ezért igenis gond, hiába pl. szerintem, és talán a férjed szerint nem az. Téged zavar, tehát az.

2018. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom, visszajöttem, és most nézem, h az nem heti, hanem napi 2-3. Bocs kérdező, de szerintem ez beteges. Persze nem vonom vissza, amit az előbb írtam, de talán ha beszélsz a férjeddel, kiderülhet, hogy mi az oka a hatalmas libidódnak. Lehet, h tök egyszerű, mondjuk szerencsés vagy és nyugis a gyerek, te meg tele vagy felesleges energiával... de az is lehet, hogy máshogy nem kapsz elég szeretetet, odafigyelést, törődést a párodtól, nem tudom. Végső esetben pszichológushoz/szexuálpszichológushoz is elmehetsz.
2018. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért gyerek mellett 2-3 naponta szexelni, szerintem teljesen jó. Mi 2-3x vagyunk egyutt egy héten. Többre egyszerűen nincs energiánk, pedig még gyerek sincs.

Utolsó, nem azt írta a kérdező h napi 2-3. Az már szerintem is beteges.

2018. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Hasonló időszak nálunk is volt. A barátom kicsit lecsillapodott, nem akart már folyton bennem lenni. Engem viszont nagyon bántott, hogy nem kíván már annyira. Idővel én is lenyugodtam. Valószínűleg Te is meg fogsz nyugodni idővel. Meg aztán van 10 ujjad, meg egy csiklód. Ha ezeket ügyesen használod, olyan gyönyört élhetsz meg, hogy a férjed mehet a levesbe. ;)
2018. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tapasztalataid teljesen normálisak és átlagosak, sőt, a 2-3 naponta szexelés átlag feletti. Kevés olyan pár van akik kölcsönösen annyira kívánják egymást évek után is, hogy naponta tolják.


És ennek semmi köze az alakodhoz, ruháidhoz. A világ legjobb női is ugyanebben a cipőben járnak, amennyiben tartós kapcsolatuk van. Az újdonság varázsa egy idő után csillapodik, és egyszerűen nem áll fel az ember farka minden alkalommal, amikor meglátja a nőjét. De ez nem jelent semmi rosszat, ettől még nem akar megcsalni, nem hidegült el tőled, csak nem akarja minden áldott nap.

2018. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Voltak idok mikor naponta 10-13-szor is egymasnak estunk az akkori baratnommel."


Kovi hogy örülne neked, apám!

2018. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NEKED nem, neki meg igen.
2018. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi heti 1x vagyunk együtt. 12 éve jöttünk össze, 11 éve élünk együtt, 8 éve házasok és 2 gyerekünk van- 7 és 4 évesek. Férjem heti 6 napból éjszakás, én nappal dolgozok. Mikor haza megyek, szinte ő megy is aludni, mert éjjel 1- kor kel. Ő többször is szeretné, de nekem elég a heti 1. Na meg nehéz is összehozni.
2018. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!