Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek miért nincs pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek miért nincs pénze sohasem?

Figyelt kérdés
A közös kassza sosem működött igazán. A külön az már többé-kevésbé. Nem szeretett sosem kitenni. Azt mondja: Ő mindent a családra költ. Kis keresetű emberek vagyunk. Ő havi 180e-t (szakmunkás) kap. Én sem keresek sokat. Két gyerekünk van, az egyik, már felnőtt, itthon lakik, tanul, dolgozik is mellette. Ő a saját költségeit fedezi. Fiatalabbnak neki még kell adni. Családi pótlék az övé. Aztán ezt még kiegészítjük ha kell. Autónk nincs! Mert hát belvárosban lakunk, Ő sosem akart. Tehát hármunkra rezsi, élelmiszer, ruha. A rezsi 80e körül van. Én kiteszek havonta 70e-t. Ő újabban megint semmit nem tesz ki. Hetente kap 40e-t azt magánál hordja. No, akkor a rezsiből a maradék kis rész az övé meg a bevásárlás, amit ha nagyon felszámolok akkor úgy 20e hétvégén. Akárhogy is nézem a 180e-ből 80e körül nála kell,hogy maradjon. A gyerekünknek mindig én adok ha valamire kell neki. Ma reggel odáig ment, hogy én adtam neki (férjemnek) reggelire valót. Sokszor hangsúlyozza, hogy Neki pénze nincs!!! Ruhát alig vesz, nem iszik, nem dohányzik, reggelit igen spórolósan visz magával a munkahelyére. Ő mindig mindent a családra költ. (????)Dolgozik, feladja a csekkeket, TV-t néz meg bevásárol. Ez utóbbit imádja, szinte csak arról tud beszélni,hol mi van,és az mennyibe kerül. Ennyi az élete. Kimozdulni nem lehet vele. Ha én megyek valahová azt barátnővel. Neki elég a TV meg hát kedvenc mondata:Miből? Az a baj nem lehet vele megbeszélni,vagy elkezd hisztizni,amivel én nem tudok mit kezdeni, hogy én nem tudom mi mennyibe kerül, meg hát a csekkek vagy egyszerűen elvonul. Már a gyerekeinknek is feltűnt, hogyhogy Apa ennyire koldust alakít. Azt mondják ahhoz túl becsületes, hogy félre tegyen,magának gyüjtsön. Hát nem tudom?
2018. máj. 24. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm...apám ugyanezt csinálta. Gyűjtögetett szépen magának, aztán lelépett egy nővel. Sosem mozdult ki, munka után mindig a tv-t bámulta. Tök ugyanez volt.
2018. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lenne valakije. Viszont az igaz, ha elmegy vásárolni akkor néha soká jön haza. Persze olyankor az összes üzletet végigjárja. Választék, árak ez a szenvedélye. A bankban gyüjtögetést viszont el tudom képzelni. Hétköznap reggel elmegy dolgozni este hazajön. A lányomnak ha pénz kell akkor én adok neki, hiszen Ő az övét magánál tartja.
2018. máj. 25. 15:04
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a 180 e azért nem kis kereset...mondjuk mihez képest..Pl. az én férjem csak 120 körül kap, de mi Borsodban lakunk...én valamivel többet keresek nála.Mégis megélünk, mindenre jut.Közös kasszán vagyunk, elejétől fogva,és még dohányzik is...


Nem értem én sem, mire megy el a pénze a férjednek, talán szeretőre, vagy lelépni készül,és arra spórol?

2018. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vesd fel, hogy a nagyobb spórolás kedvéért elsejétől írod a kiadásokat, az övét és a tied is egy füzetben vagy egy Excel táblában. Ha ellenkezik és nem megy bele én elgondolkodnék, hogy mit titkol.


Ajánlom figyelmedbe a Kiszámoló blogot.


[link]

2018. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kiderült végül, kedves kérdező?
2018. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!