Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan valaki aki hazassagb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan valaki aki hazassagban el arab ferfival?

Figyelt kérdés
Jo a kapcsolat a tisztelet a szeretet koztetek? Segit ferjetek a hazimunkaban esetleg eljartok valahova vagy hogyan telnek napjaitok? Egy ikyen hazassagban mik a ferj es a feleseg feladata? Ha feleseg dolgozik csakis ove a penz vagy kozos? Hogyan elnik mindennapjaikat a vegyes hazassagban ?
2018. máj. 22. 12:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elnek
2018. máj. 22. 12:09
 2/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
50%

Azt hinné az ember, hogy ha valaki ilyesmire adja a fejét, akkor nem rasszista a párjával szemben.

Te pedig az vagy. Ő is elvileg ugyanolyan férfi, mint egy európai férfi. Miért kellene máshogy viselkedned vele csak azért, mert arab?


(btw én nem hiszek ebben, szerintem teljesen más egy arab férfi, mint egy európai és máshogy is kell vele viselkedni (jobban kell tőle tartani pl), de nem is lépnék kapcsolatra arab faszival, ha nő lennék...szóval lehetek rasszista kicsit)

2018. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon vállalnám ezt be...


Barátnőm párja félig arab, az apja volt az, közös gyerekük van, az a srác normális, teljesen európai felfogású, de itt nevelkedett, az apja korán elhagyta, szóval nem sok köze volt ahhoz a kultúrához.


Egy másik, amiről tudok, már régi, huszonéves sztori... az arab férj verte a feleségét, a két fiukat is, a kicsi még baba volt, de már kapott, ha apucit épp zavarta a sírás. Anyu totális terrorban tartva, végső kétségbeesésében kinyíratta a férjét ilyen lecsúszott alkeszekkel jó pénzért. Persze azok meg a kocsmában elpofázták, úgyhogy a nő ült pár évet utána, de mivel a környezetében mindenki tudta, milyen volt a férj, és el is mondták a tárgyaláson, nem kapott sokat. A szabadulása után neki új férje lett, aki a két fiút is a nevére vette, közös gyerek is született.

2018. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Hugom lennél és össze jönnél egy arabbal kitagadnálak az biztos.Még a családi sírhoz se engednélek oda szegény szüleink nagyszüleink forgnának a sírjukba
2018. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én afgán sráccal járok, ő mondjuk ugye nem arab. Nincs gond vele...még. Nem értem miért (én is rasszista vagyok kicsit-de nevezzük ezt inkább tapasztalaton alapuló óvatosságnak), teljesen normális, nem bunkó, nem agresszív, nem hazudós, jószívű, becsületes, segítőkész és kettőnk közül hogy úgy mondjam inkább én dominálok. De sztem azért légy résen, az arabok és az afgánok is nagyon hazudósak, a legjobb arcukat tudják mutatni mikor a helyzet úgy kívánja. Én attól féltem sokáig h most jó vagyok aztán tárgyként kezel majd ha már az "övé vagyok". Szerencsére semmi ilyesmi nincs és már-két éve együtt vagyunk. Viszont akiket így az utcán látok, arabok afgánok, szóba nem állnék velük...
2018. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem egy idő után ki fogja mutatni a foga fehérjét.. :D
2018. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az "arab" nagyon tág fogalom. Ugyanúgy megvan náluk is az aljanép és a felvilágosult értelmiség, még ha ez utóbbi szűkebb réteg is, mint Európában.


Én csak másodkézből tudok nyilatkozni, az egyik legjobb barátnőm férje egyiptomi aki az orvosira jött ide, aztán itt ragadt a barátnőm miatt. Ő egy teljesen normális jófej ember. Nem vallásos azon kívül, hogy a ramadánt megtartja, de disznóhúst például simán eszik, és a két gyereket sem muszlim szellemben nevelik. Igazából róluk a vezetéknevükön kívül meg se lehetne mondani hogy nem echte magyarok. A pénzügyeiket nem ismerem, de a barátnőm szintén 8 órában dolgozik és szerintem közös kasszán vannak. A házimunkát majd megkérdezem legközelebb, bár annyit tudok hogy heti kétszer jár hozzájuk takarítónő tehát olyan nagyon szerintem nem szakadnak bele :)

2018. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!