Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a házasságban elengedik magukat, elhíznak?

Figyelt kérdés
A barátoknál, ismerősöknél, mindenütt ezt látom, elengedik magukat, mire gondolnak: -na most már megfogtam, nem kell küszködnöm, hogy tessek neki. Már volt két kapcsolatom, és miután szóltam még ők kezdtek kritizálni, ott is 2-4 év után gyűltek a kilók rájuk, nem csak ezért de ott hagytam őket, a mostani egyenlőre vigyázz magára, de nem tudom meddig.....
2018. márc. 12. 17:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a boldogság hízlal.. kevesebbet mozogsz,többet eszel. Kb erre tudok gondolni.
2018. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%

A nők 90%-a ilyen sajnos.

A gondolkodásuk ilyen sajnos,átlagos,nem látnak két évvel előrébb,és nem érdekli őket.

Sajnos,ezért kell megtaláld az a 10%-ot aki hiú és nem ilyen,nehéz de ehhez neked is karrierben,edzésben,külsőben,szexben,belsőben oda kell tenned magad nagyon.

2018. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Hogy kell "egyenlőre vigyázz"-ni?
2018. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Én férfiak között is látok egy csomó ilyet. Csinos, még jó alakú feleség, aki ad magára, a pasi meg kezd igénytelen lenni, pocakot növeszt, elkényelmesedik. Persze nők között is van sok ilyen.
2018. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért van az hogy a pasik miután már megkaptak a nőt már nem törődnek vele úgy? Már nem bokolnak annyit, már nem akarnak annyira a nő kedvében járni. . . 😠😈
2018. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

1. Én ugyanezt látom férfiaknál, nősülés után, amelyik nem ilyen gizda típus, mint pocakos lesz és felölti a jóllakott napközis arcot.

2. Igen, a nők is. Mert megváltozik az életmódunk. Szingliként unalmunkban is sportoltunk és könnyű volt odafigyelni, ha otthon csak saláta meg csirke volt. De amikor van egy párod akire főzöl, akinek sütsz, neked is nehezebb odafigyelni. Plusz gondolom, menne a durci ha megint heti 3-4 -szer edzene és ez azzal járna, hogy ilyenkor nem várja vacsi a férjet. Hétvégén anyóshoz megyünk, nem kirándulni stb. Ha egy pár besavanyodott életet él, akkor az a hízásra hajlamosabb embereken meglátszik nemtől függetlenül. A női test meg amúgy is hajlamosabb a zsírpárnák felhalmozására. Szerintem az értelmes nő nem úgy gondolkodik hogy " most már megfogtam" hanem hogy azt mondja hogy szeret, akkor szeressen már plusz 5 kilóval is.

Ja, és még valami: az unalmas, nem motiváló szexuális élet ellen a nők többsége tudat alatt hízással szokott reagálni mintegy bevédve, hogy a férj megkívánja és ne neki kelljen elutasítani. Néha elég lenne a szexet helyre dobni, de sokszor azt a legnehezebb.

2018. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez az! Kezdj el már most aggódni, hogy mi lesz, ha a mostani barátnőd is meghízik!

Egyébként egy módon védheted ki az ilyet: olyan lányt választasz, aki már a megismerkedésetek elején is kövér! Problem solved.

2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező én úgy a szadra ülnék, hogy csak akkor kapj levegőt mikor fingok.

85kg-s nő.

2018. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, én sokkal több eligénytelenedett, sörhasú férfit látok, mint igénytelen nőt.
2018. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Az igénytelenség nem válogat férfiak és nők között. Bár nők esetében valóban furcsább, szembeötlőbb, mert "elvileg" igényesebbnek gondolják magukat.
2018. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!